Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire tiszta az alábbi...

Mennyire tiszta az alábbi traffipaxos mérés eredménye (lásd alul)?

Figyelt kérdés
Ma az M7-es autópályán a Budapest felé tartó oldalon mértek a völgyhíd előtt. Természetesen a rendőrautó a forgalommal szemben állt. Ezen már meg sem lepődtem, hiszen különböző állásfoglalások szerint nem vesz részt a forgalomban, emiatt megteheti ezt stb. De! Hogyan tudott a forgalommal szemben elhelyezkedni autópályán? Megfordult, amikor odaért a rendeltetési helyre, és a munka végeztével visszafordult? (Tudtommal autópályán tilos megfordulni, vagy változott volna a KRESZ...) Másik eshetőség, ami felmerült bennem, hogy a forgalommal szemben ment volna egy kis szakaszon a rendőr?
2010. jan. 17. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

tudod én arra lennék kíváncsi, ha egy szép nagy kamion keresztül menne rajta, akkr mégis most a kresz szerint kinek is van igaza?

úgy utálom, h ezek végül is azt tesznek amit akarnak, csak mert nekik szabad ... na ebből elég most már de nagyon, az állásfoglalásokat meg lehet gyártani, egyszerűen abszurdak! "autó de ha mér akkor mégsem autó" és társai ... az ész megáll

2010. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mennyit szabálytalankodik, ez nem mentség arra, hogy gyorsan hajtottál. Felnyomhatod, hogy szabálytalanul mért, de attól még fizetned kell, ez nem ment fel a következmények alól.
2010. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne hari, már hogyne lenne mentség ....

nem hallottál még arról h aszabálytalanul megszerzett bizonyíték nem használható fel? persze tudom mi nem vagyunk jogállam, de legalább egy kicsit kellene közelednünk

2010. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg a vezess.hu oldalon dr. Orgoványi Krisztián jogi szakértő válaszait, már felmerült ez a kérdés, és azt írta, hogy ez nem mentség.
2010. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mentség miatt kérdezem, mert 110 km/h-val mentem. Szóval nem mértek be engem, csak bosszantó, hogy engem minden sz..ért elmeszelnek, ők meg forgolódnak az autópályán...
2010. jan. 17. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Az említett szakaszon, van egy kapu, és egy kis felvezető út az autópályára (ez egy magánút, semmi köze az autópályához), és pont oda vezet a völgyhíd két tövéhez!


Csak a kamionból jobban látszik.

Figyeljetek jobban!

2010. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, az iulíet kmerázd le egyszer amikor éppen forgolódik, és ha majd neked is forgolódni támad kedved akkor mondd, hogy tőlük vetted a példát. Azért ez felháborító na.
2010. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: amúgy azon a szakaszon mennyivel lehetett menni, maximálisan? A rendőrautó, meg biztos úgy fordúlt meg, hogy elment egy darabig az első pihenőig, ott megfordúlt és jött vissza a szembejövő forgalommal.
2010. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!