Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 betöltött hetes kismama...

29 betöltött hetes kismama vagyok. A kötelező 24. hetes terheléses vércukorszint-mérés eredménye jó lett (4,2 ill.4,4). Azóta kialakulhatott mégis a terhességi cukorbetegség?

Figyelt kérdés
Az orvosom túl sok magzatvizet állapított meg a legutóbbi ultrahangon, de a babánál rendellenességet nem talált. Olvastam, hogy ez lehet magas vércukorszint jele is.
2008. szept. 25. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom bármikor kialakulhat a terhesség alatt. Szerintem ha gyanakszol akkor keresd fel a dokid vagy a védőnőd és akkor gondolom ők tudják mi a teendő.

Egyébként ilyen jó eredmény után nem hiszem hogy bármi gondod lenne.

Nekem is jó lett az eredményem, 32 hetes vagyok már de nekem eszembe se jutott hogy cukros lehetek. Van más ami jobban foglalkoztat.:)

Szóval ha nagyon zavar a dolog, doki vagy védőnő!

2008. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármikor kialakulhat a terhesség alatt.

De hamarosan újra kell menned vérvételre, a 30. hét után valamikor.

22 hetes kismama

2008. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!