Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elhagynám az alvás elötti...

Ha elhagynám az alvás elötti szopit lehet, hogy nem ébredne fel éjjelente is "cumizni"?

Figyelt kérdés

A lányom most lessz 14,5 hónapos.E`jjelente még 2x 3x felébred és szopizik.

Èhes biztos,hogy nem.Nem cumizik,nem fogad el üveget.Ìgy marad a cici.Lehet,hogy leszokna magától,ha elhagynánk az alváselötti szopit??


2009. ápr. 6. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az éjjeli szopikat anyósom tanácsára én teával váltottam ki. Bejött 2 hét után már végig aludta az éjszakát.
2009. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ìrtam,hogy nem fogad el üveget.Söt éjjel semmit.Ordít mindentöl.Nem cumizik és üvegezik 6 hónapos korától.

ha pedig a poharából akarnám itatni,bizti teljesen felébredne,mert ahhoz ülnie kelene rendesen.

2009. ápr. 6. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem próbáltad, hogy semmit nem adsz neki? kiveszed, kicsit megnyugtatod, és megpróbálod visszaaltatni. én nem adnék neki cicit, főleg, ha nem éhes. így nem fog erről leszokni csak nagyon nehezen, pedig gondolom, hogy ennyi idős korban már neked is elég kényelmetlen, hogy még mindig kelni kell éjjel 2szer is! kicsit beszélj hozzá, simogasd meg, aztán próbáld meg visszatenni az ágyába. biztos, hogy néhány napig sírdogálás fogja kísérni a dolgot, de ha rájön, hogy éjjel nincsen szopizás, akkor hamarosan mindkettőtöknek sokkal nyugodtabb éjszakái lesznek!
2009. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nehéz lesz de mindketten nyugodtabbak lesztek, és kipihentek!
2009. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már próbáltam..3 éjjelt szinte sikított.Tovább nem volt türelmem hozzá.

Lehet megpróbálom mégegyszer..

2009. ápr. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!