Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberó babás anyukákat kérdezn...

Liberó babás anyukákat kérdeznék. A 4-es pelus már kicsi, igy 5-ösre cseréltük, de sajnos mm-re ugyan akkora mint a négyes. Ti is igy jártatok?

Figyelt kérdés
Vagy csak mi fogtunk ki egy selejt csomagot!Mega packos csomag ez.A fiamtol maradt 6-os az még nagy,most 10 kg.
2009. ápr. 6. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3-as és 4-es megapack van itthon, mindkét csomag jó, megnéztem!
2009. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de azon már tulvagyunk,az nekünk is jó vót!Söt a fiamnál ilyen problémára lem emlékszem,mindig jó volt.Vegyek még 5-öst mert selejt csomag volt,vagy más is igy járt?
2009. ápr. 6. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is észrevettem, sztem is pont akkora. :( Nem tudom mi értelme így... én azért vettem 5-et mert épp akkor volt akciós, egyébként 11 kg-os 81 cm-es fiamnak még jó a 4-es, azaz 5-ös (?)
2009. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a méretben,hanem a nedvszívó-képességében van különbség.Az furi,h a 4-es már kicsi-az én babám is 10 kiló,de még bőven jó,7-14 kg-ig használható a 4-es,ha a bugyipelenka,akkor 11 kg-ig-ráadásul az éjszakát is kibírja,ami a mi esetünkben 10-11 órát jelent pelus csere nélkül.
2009. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hármas válaszolónak.Épp ez a baj,pelus tele,söt átázik,ezért,cseréltem volna le,kristály gömböket alig tudom leszedni a fenekéröl,Akkor is ugyanakkora a nedvszivása is.Nektek is?A fiamnál jó vólt!Majd a liberónál is érdeklödöm!
2009. ápr. 6. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!