Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan anyukákat kérdeznék,...

Olyan anyukákat kérdeznék, akik fiatalon 15-22 évesen szültek, egyedülállóként, és a testükön nyomot hagyott a terhesség, hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nagyon fiatalon, anya lesz valaki, de sajnos egyedül marad. És a terhesség maradandó nyomokat hagyott, mint pl. terhességi csíkok, lógó has,cici és hasonlók. Hogyan tudtátok feldolgozni ezt, ilyen fiatalon, hogy a korábbi tökéletes, fiatal testetek, ennyire megváltozott? Hogyan tudtátok elfogadni magatokat, a megváltozott testeteket? Miként boldogultatok később a randizással, párkereséssel, gátlásokkal?

Csak azért érdekel,mert én ugyan 30 évesen, házasságban szültem, de most válok épp. Másfél éves lesz a babám, a testem pedig... hát közel sem a régi. Még nem tudom, hogyan tudom majd ezt kezelni, mert később valószínűleg szeretnék majd ismerkedni, nem szándékszom egyedül leélni az életemet.


2010. júl. 3. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

20 évesen szültem (nem venném magam egy kalap alá a 15 éves anyukákkal azért...).


Nos, a hasamon nagyon látszik, pedig már majdnem három év eltelt. Lefogytam, közel annyi vagyok, mint a teherbeesésemkor, de az alakom már nem olyan. A hasamon lóg a bőr, és nagyon nagyon csíkos vagyok. Csíkos a hasam, a csípőm, a fenekem, a combom, némelyik nem is csík, hanem szinte hasadék. Ha egy bizonyos szögből nézem, akkor alig látszik, de más szögből bizony lila.

A melleimre nincs panaszom, sosem voltam nagy mellű, de mindig formás volt. Igaz, most már nem áll úgy melltartó nélkül, de ha kihúzom magam, még mindig formás kis cicik :)


Ami engem igazán zavar, az a hasam. Nem is a csíkok, hanem a lógó bőr. Ha megfelelő szabású ruhában vagyok, akkor az szépen megfogja, nem látszik, hogy ott "csüng", de hát ugye bele kellett törődnöm, hogy bizonyos ruhákat már nem viselhetek. Pedig régen nagyon szerettem kivillantani a hasam. Igaz, nem is baj, hogy erről le kellett szoknom, mert ezért fájt örökké a vesém.

Nos, mióta anya vagyok, csak férfival volt testi kapcsolatom. Már nem vagyunk együtt, de ez nem is tartozik most ide. A lényeg az, hogy akkor még nem is fogytam annyira vissza, de neki így is nagyon tetszettem. Ruhában is, ruha nélkül is. És nem ő az egyetlen, aki azt mondja, hogy jól nézek ki. Igaz, mások nem láttak levetkőzve. De szerintem az a helyzet, hogy ha az ember okosan öltözködik, akkor nagyon is előnyösen tud kinézni, ha pedig már a szexre kerül a sor, akkor a pasi úgyis be van annyira indulva, hogy nem a hibákat fogja keresni. Persze az ember nem tetszhet mindenkinek, nyilván vannak olyan férfiak, akik csak a nagyon vékony nőket szeretik, és ilyen párt választanak maguknak, míg mások inkább a dundibb nőket kedvelik. De ha egy olyan férfival akadsz össze, akinek felöltözve tetszel - és ami a lényeg: a személyiségedet, a lelkedet megszereti -, akkor nem fogja érdekelni, hogy a bőröd már nem olyan feszes, mint egy 16 éves tininek, vagy hogy van rajtad pár csík.

2010. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"csak férfival volt testi kapcsolatom." --> csak EGY férfival

pfff ez így kissé félreérthetőre sikerült :D

2010. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, a kérdés miért csak azoknak szól, akik nagyon fiatalon szültek? 30 felett még sokkol jobban küszködik az ember ilyen problémákkal. Mint például én is. 34 éves vagyok, egyedül nevelek egy csecsemőt, van vagy 10 kg felesleg rajtam a szülés után, tele vagyok hajszálértágulattal és narancsbőrrel, el nem tudom képzelni, hogy így megtetsszek egy férfinak.
2010. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 30 fölött 2 gyerekkel és jelentős súlyfelesleggel találtam meg az Igazit. Nem a csíkok, nem a lógó has számít, hidd el!!!
2010. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a fiatalabb korosztályra, mert abban a korban azért érzékenyebb még az ember lánya az ilyen dolgokra. Én úgy érzem-hogy bár megvisel a dolog- így felnőtt fejjel másként kezelem, másként gondolom. Az ember talán jobban elfogadja 30 on túl az ilyen változásokat mint fiatalon... én is ebben reménykedem, hogy azért még lehetek boldog....
2010. júl. 5. 09:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen szültem, majd elváltam. A hasam csíkos, a melleimen is látszik, hogy egy évig szoptattam. Mégis találtam párt, sőt, választék is volt! :) Szerintem ne ess kétségbe! A legtöbb férfi nem várja el, hogy tökéletes testű kedvese legyen.
2010. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ez bíztató :) Sajnos néhány közeli barátom, családtagom látja ennyire borúsan a jövőmet... és valóban még nekem is nehéz ezt feldolgozni, el sem tudom képzelni mindezt ilyen fiatalon.
2010. júl. 7. 08:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szia,én 23 éves vagyok..nemrég szültem most 6 hónapos a picim,ugyan én együtt vagyok a párommal..de én is érzek hasonlókat...persze neki így is tettszek,mert szeret,inkább magammal nem vagyok kibékülve..tökéletes cicikből lett két lógó cafat.. :( ebbe bele kell törődni,el kell fogadni magadat,és akkor a környezeted is elfogad majd..igaz a csíkok ellen nem lehet mit tenni,de a plusz kilókat le lehet áám adni..sok sikert..remélem sikerül párt találnod,de ne feledd előbb magaddal kell békében lenned
2010. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nem értek Veled egyet abban, hogy fiatalon jobban ad az ember az ilyesmire, jobban foglalkoztatják ezen dolgok! Engem nagyon szerettek a férfiak, igazi modell alakom volt a szülés előtt, s 31 évesen szültem a kislányomat. Az addig szép mellem a 13 hónapig tartó szoptatástól nagy maradt, de lógós lett. :-( De a hasam is csúnyább lett sokkal, igaz, másfél év után azért laposabb lett, de a bőr rajta... Ahogy visszafogytam, újból teherbe is estem (tervezetten ő is).


Most még jobban meg fog minden látszani a szülés után.

Én nem maradtam egyedül ugyan, de engem is megvisel a változás, hidd el. Már soha nem fogok tudni olyan cuccokat hordani, mint a terhesség előtt. De ahogy valaki írta, nem is ez a lényeg. Szerintem az igazi önbizalom belülről fakad. Biztos Te is ismersz embereket, akiket nem áldott meg az ég bomba alakkal és mégis hemzsegtek/nek körülöttük a pasik, mert annyira pozitív a kisugárzásuk.

Mindenkinek azt kívánom, hogy találja meg a társát!

2010. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

24 évesen szültem, de azéelőtt mindenki 16 nak nézett......:)

Nekem a cicimen látszik a szülés, szoptatás, de nagyon, én is válok és mostanában azon gondolkodom, h fog e még férfi szeretni engem, ill. fogom e hagyni h közel kerüljön hozzám

nagyon nehéz megemészteni, h ilyen állapotban vannak a melleim, én a plasztikán gondolkodom, mert ezen már csodakenőcs nem segít, mégis sokan támadnak, ha még tervezek babát ne tegyem......de így meg nem fog összejönni álmaim férfija, miattam nem....:(......és akkor babám se lesz.....szóval ördögi kör.....26 N

2010. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!