Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TÖbb gyerekes anyukákat...

TÖbb gyerekes anyukákat kérdeznék. Lehet ugyanannyira szeretni a második, harmadik stb. babát, gyereket?

Figyelt kérdés
Tudom bután hangzik a kérdés, nekem még csak egy babám van, és mindenképp szeretnénk kistesót kettőt, de most annyira elvagyok vele, hgoy félek nem tudok ugyanannyi szeretetet adni a többi gyereknek. Mégis ő az első, nála tanulunk mindent a babázással kapcsolatban, az ő mosolya volt az első, és nem tudom hogy ilyen hétköznapi dolgok a második harmadik gyereknél is tud-e ugyan ilyen lenni. Ne higgyétek hogy rossz anya vagyok, csak bizonytalan. Én nem szeretném hogy a többi gyerekem szenvedje meg ezeket. Csak tapasztalatokat kérnék. előre is köszi a tapasztalatokat, bíztatásokat, segítséget.( lehet hogy még nagyon friss a dolog még csak három és fél hós a babám:-))
2009. márc. 9. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 gyerekem van, egy 6 éves lányom, és egy 14 hónapos fiam. Mindkettőt nagyon szeretem, bár most a kissebbel többet kell foglalkozni.

Én azt mondanám, lehet ugyanannyira szeretni őket, csak mindkettőt másképpen. Nem tudom máshogy fogalmazni, csak így, hogy másképp szeretem őket:) Egyébként is különböznek egymástól, a lányom még a mai napig nagyon bújós, a kisfiam pedig már most nagyon önálló.

Nyugodtan vállaljatok még gyereket, meglátod szuper, ha kettő, vagy akár több is van!

Sok sikert!

2009. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 gyerekem van. Van egy 3 éves kisfiam és egy 1 éves kislányom.Persze hogy tudod majd egyformán szeretni őket.Majd ha meglesz a második akkor fogsz igazán rájönni erre. Én is féltem ettől de teljesen alaptalanul.Amikor az egyiket megpuszilom egyből megpuszilom a másikat. Ugyanúgy emlékszem a fiam első nevetésére mint a lányoméra.Én nem tudok különbséget tenni közöttk. Nyugodj meg te is imádni fogod mind a kettőt vagy hármat.
2009. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szeretet hatványozódni fog, és nem eloszlani a kettő között!
2010. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!