Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák esküvőre 13 hónapos...

Brigitta04 kérdése:

Anyukák esküvőre 13 hónapos kisfiatokra milyen ruhát adnátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elegánsat de legfőképpen kényelmes legyen neki, mert gondolom hosszu nap lesz.
2011. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én valami ilyesmiket adnék (persze ugyanilyet olcsóbban is belehet szerezni):

[link]

[link]

Mondjuk nekünk van kötött mellénykénk, inkább azt a szövet helyett. De időjárástól is függ.

[link]

[link]

Meg attól is, h kinek az esküvőjéről van szó.

2011. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Öcsém esküvője lesz de az az igazság sokat nem lesz ott kisfiam mivel délután(4 kor ) a ceremonia.Este meg max 8-ig ha birja.Szoval nemtudom érdemes e egy ilyen kis csini ruhát vegyek?A linkek nagyon jók köszönöm!
2011. júl. 27. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén hogy a fiam 2 éves megvettem neki a 4 részes öltönyt de minden baja volt tőle szerintem nem volt kényelmes.de én készültem több ruhával így egy sötétebb farmerba volt és egy helyes kisingbe.Atól fogva nagyon jól érezte magát.Vegyél csak egy szép inget aztán kényelmes megszokott nadrág.Nagyon csinik az öltönybe de nem minden baba szereti...
2011. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is valami ilyen öltözékre gondoltam és fiam ráadásul csak 13 hónapos.Jah és szerintem az ott töltött iső alatt aludni is fog.Anyukám "szolt" le,hogy farmert akarok a gyerekre adni.
2011. júl. 27. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 2. vagyok.

Nekünk ilyen rucink van, én ezeket adnám a sajátomra. Az elsőn a mellényke látszik, februárban készült. Kisinggel még elegánsabb, de fehér bodyval is tökéletes. A 2. és 3. húsvétkor készült. A másik kissrác rucija is tök vagesz. Szerintem olyan is jó esküvőre. Eredetileg a fiamon rajta volt a mellény is, meg még egy fehér ing, de meleg lett, így azok lekerültek. Úgy iszonyat elegáns volt. Másnap szintén fehér ingben volt, csak akkor egy rövid szárú, sötétebb kék, kantáros farmerral, és volt alatta egy fehér harisnya is. Hát ne tudd meg! Állati cuki + nagyon vagányul nézett ki! Sajnálom, h nem fotóztuk le.

Amúgy külön nem költöttem semmire, már megvoltak. A kord nacit bababörzén vettem anno kb. 600ft-ért, a mellényt vateráztam 250ft-ért, az inget meg a farmert örököltük. Tök olcsón meglehet úszni, csak keresni kell.

Ha vannak otthon hasonlórucijaitok, akkor nyugodtan add rá azt! Senki se fog csúnyán nézni a gyerekre emiatt. Most jut eszembe, h pár hete voltunk esküvőn. A menyasszony nővérének a kisfiát lefotóztam. Velünk egyidős. Ő még ennyire se volt kiöltöztetve, mégse szólt érte senki. (Gondolom én.)


[link]

[link]

[link]

2011. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, kicsit homályos, folyton mozgott a gyerkőc. :) Felül egy bodyn van egy rövidujjú póló, alul farmer.

[link]


Volt egy 2 év körüli kissrác is, arról csak ilyet találtam, de azt is feltöltöttem:

[link]


Remélem segítettem a döntésben!

2011. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi jövőhét szombaton megyünk egy nagy lagziba, így én is agyalok most folyamatosan, hogy mit adjak a fiaimra :)

Valószínűleg vászon rövidnadrágot és elegáns, rövid ujjú inget kapnak, ha meleg lesz. Ha hűvös, akkor pedig hosszú nacit.

A cipővel bajban vagyok, mert igazán szép cipőjük nincs, csak sportcipő (bár az legalább fekete bőr) és szandál.

2011. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!