Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hetes babával menyire...

ÉVI-Zéti kérdése:

Hat hetes babával menyire beválalós egy balatoni nyaralás? 4-5 naprol lenne szó első gyerek tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Megy veletek vki?egy 6 hetessel sztem olyan mint ittthon csak más helyen vagy.de ettöl függetlenül érezhetitek jol magatokat.
2011. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minél kisebb a baba, annál könnyebb vele bárhova menni. Vigyél magaddal mindent, amire otthon is nap, mint nap szükségetek van/lehet, és biztosan jól fogjátok érezni magatokat. Nyugodtan akár babakocsiban is altathatod akár a strandon is, és szopizni is tud ott is. Mi nagy utazók vagyunk, és kislányom 8 hetes kora óta jövünk-megyünk, soha nem volt semmi gond. :-)
2011. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha ezekhez a szitukhoz is hozzászokik később talán könnyebb lesz. Valóban olyan mintha otthon lennétek, de azért a levegőváltozás hasznos lehet. Kimozdultok otthonról. Ne félj ettől! érezzétek jól magatokat!
2011. júl. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjetek, eszik,alszik, nézelődik, ti meg lagláb kiszakadtok a hétköznapokból.
2011. júl. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi vittük 6 hetesen hétvégére Balatonra, 2 hónaposan 1 hetes nyaralásra. nagyon jó volt! ő végig aludt, mi jót pihentünk. most is nagyon edzett, jól tud alkalmazkodni (máshol is tud aludni). nagyon örülök, hogy sokat jöttünk mentünk vele.

most 1 éves

2011. júl. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi szerdán megyünk Balcsira egy 3 hónapossal (ebből a szempontból mindegy, hogy 6 hetes vagy 12), meg egy 10 évessel. Hát az időőő.... Már csak azért szorítok, hogy ne essen, hogy lehessen kirándulni. 4 napra megyünk. Ha jó idő lenne, a szoptatást a parton meg lehetne oldani, olyan szélfogó néven futó, sátorral, biztos tudod, mire gondolok. Ha csak kiránduló idő lesz, akkor kocsival megyünk majd ide-oda, benne a babakocsival, ha sátálunk, akkor a kicsit beletesszük. A kocsiban meg tudom szoptatni, ha meg olyan helyre megyünk, fél órát kibír kenguruban.
2011. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is augusztusban megyünk,akkor lesz a babánk 6 hetes,én is izgulok mi lesz,mi 1 hétre megyünk.
2011. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!