Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek az első babája mosolygó...

Akinek az első babája mosolygós, kedves, barátságos gyerek volt, a második is olyan lett?

Figyelt kérdés

Nem akarok áradozni a gyerekemről, a lényeg, hogy ő olyan, aki rámosolyog az emberekre a babakocsiból, nem az a fajta, akit jobb három lépés távolságból szemlélni, mert nem lehet tudni, mikor borul ki.

Most jön a kistesó, olyan jó lenne, ha ő is ilyen lenne! TUDOM, hogy nem lesz pont ILYEN, ilyesmit ne is írjatok, meg hogy minden baba más, arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire gyakori, hogy az első gyerek barátságos fajta, a második viszont ellenséges?


2011. jan. 31. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom gyerekem más volt. Az első nagyon barátságos, a másik kettő nem annyira. De ellenséges egyikük sem volt.
2011. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha van kedved és időd, akkor leírnád esetleg, hogy miben nyilvánult meg, hogy "nagyon barátságos", és hogy "nem annyira"?
2011. jan. 31. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első lányom nagyon mosolygós, nagyon kedves, barátságos.

A második még csak 3 hónapos, de tuti olyan lesz ő is, mert egész nap mosolyog, mint egy kis tejbetök :)

Én meg azon szoktam gondolkodni, hogy vajon a harmadik milyen lesz :) ? (tervezés alatt)

2011. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magamról nem tudok nyilatkozni, csak egy van, de húgom nagyobbik fia egy földre szállt angyal volt, mosolygós, aranyos, minden ami kell, kisebbik viszont egy ördög, durva, verekedős, síros, hisztis, stb. 11 éves a nagyobb, 5 a kisebb
2011. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom nagyon vigyorgós volt!Őt sírni szinte nem is hallottuk,mindenkinek mosolygott, állandóan jókedvű kiegyensúlyozott volt.A fiam épp az ellentéte!az első 3 hónapban csak bőgni hallottuk!Most 8 hónapos, most kezd komunikálni és kezd másokra is mosolyogni!De még mindig többet bőg mint nevet!
2011. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lanyom kicsit visszhuzodo volt, nem baratsagtalan, de nem is baratkozos. A fiam 1 eves, teljesen mas. Nyitottabb, mosolygosabb. Nem banom, hogy mindketto mas.
2011. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!