Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfelejtette, hogyan kell...

Elfelejtette, hogyan kell megfordulni?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babám. Már másfél hónapja megfordult mindkét irányba. Akkor néha-néha csinálta. Most 2 hete viszont folyamatosan forgott ide-oda. Pár napja próbálkozik a kúszással, eddig sikertelenül. De amikor nem jön össze neki, nem fordul vissza a hátára, mint máskor. Leteszi a fejét, és zokogni kezd. De úgy hatalmas könnyekkel.

Aztán ha megfordítom, akkor minden oké.

Miért nem fordul most vissza? Tudom valamivel ösztönözni? Vagy majd ha olyan kedve lesz, akkor megint megfordul?


2011. júl. 28. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez van! Azt mondta erre a doktornő, hogy tud ő forogni, csak nincs benne affinitás a forgásra. Nem felejti el, csak nem jut eszébe, hogy ő azt már tudja. Még nem tudja összerakni magában, hogy ha nem jó hason, akkor átfordul hátra.
2011. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert most nem azzal van elfoglalva. A kúszás érdekli. Nyugtatásképpen: Nálunk olyan volt, hogy megtanult forgolódni, és semmi más akkor nem fejlődött csak ez. Előtte dumálgatott, egy-két hétre akkor szinte megnémult. A védőnő azt mondta, ne akarjam, hogy mindent egyszerre csináljon, most ő a mozgásra koncentrál, és semmi másra. :D Szerintem a te picikéddel is ez van. A kúszás érdekli, csak elkeseredik, amikor nem sikerül. Az enyém most 7 hónapos és pár napos, most kezdte el emelgetni a csípőjét. Kúszását mi úgy segítettük, hogy a lábához tettük a kezünket. így az elején támasztékot kapott, és ellökte magát. Nagyon jól fejlődik szerintem a kisbabád! A doktor néni nekünk még azt is mondta, hogy néha hagyni kell küzdeni, az én babómnál kicsit késve indultak ezek a mozgás dolgok, de behozta. Ne izgulj! Remélem nem volt túl összecsapott.
2011. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!