Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem! Múlt héten hasról...

Nem értem! Múlt héten hasról hátra fordult az 5 hónapos babám többször is. Másnap is megcsinálta többször, viszont azóta egyszer sem. Létezik, hogy elfelejtette, vagy mi történt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem felejtette el, nyugi! :)

Majd fogja még eleget gyakorolni, ne aggódj. Nálunk történetesen éjszaka érzett kényszert arra, hogy gyakoroljon, de visszafelé még nem tudott, hátán aludni utált, úgyhogy nem volt egyszerű az az időszak... óránként menni hozzá visszafordítani...

Vissza fogod még sírni ezt az időszakot, meglásd! :))

2011. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást :)
2011. febr. 28. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 5 hónapos volt, mikor rájött, hogy kell forgolódni. Csinálta 2-3 napig, aztán jött 1 hónap szünet!

Elhiheted, hogy én is azt gondoltam hogy valami baj van. A vége felé már a védőnőt is kérdezgettem, hogy most mi van, mert tudom hogy meg tudja csinálni, mégsem csinálja!

Ő is azt mondta ne aggódjak, ha egyszer már ment neki, ráadásul nem is csak egyszer, akkor azt nem fogja elfelejteni, max épp nem köti le, nem érdekli ez a dolog.

Ahogy letelt a kb 1 hónap újra nekiállt forgolódni!

Szóval ne aggódj, lehet, hogy még hetekig nem fogja csinálni.

2011. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ilyen huncutok ezek a babák!

Az én lányom pl. anyámnak mutatta meg először, aztán a páromnak. Én voltam a 3., aki láthatta... :(((

Gondolhatod, milyen sokat kellett rá várnom!

2011. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!