Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a hozzátáplálás...

Hogy csináljam a hozzátáplálást? Mi váltsak ki először?

Figyelt kérdés

6 hónapos múlt a fiam, eddig már kóstolgattunk, de most kezdenék el kiváltani étkezést. De az a baj, hogy ő alszik este fél tíztől másnap kilencig. Közben egyszer kel szopizni, és mikor reggel felkel akkor is egyből cici kell neki. Váltsam ki először az ebédet gyümivel?

Ti hogy csináltátok?


2011. júl. 28. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tízórait vagy uzsonnát kiválthatod gyümivel nyugodtan. Ha az ebédet akarod, akkor azt inkább főzelékkel, sokkal laktatóbb. Csak akkor próbáld meg, ha már egy ideje ismerkedett az ízekkel.
2011. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem evidens volt, hogy a déli ciczést váltottam ki gyümölccsel, 6 hónaposan kezdtem neki adni és 7 hónapsoan hagyta el a szoptatást, addig még kért utána is tejet.

A következő étkezést 8 hónaposan vezettem be, ekkor átkerült a gyümölcs délutánra, délben meg főzeléket, husit, tésztát evett.

2011. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!