Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-10hetes babák anyukái,...

Porcukormókus kérdése:

8-10hetes babák anyukái, Nektek hogy telik egy napotok? Sikerült már rendszert vinni bele? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nálunk még csak az esti fürcsi-etetés-elalvás fix, a többi még nagyon nem. Illetve úgy tűnik, elkezdtük átaludni az éjszakákat.

7hetes kislány anyukája


2011. júl. 28. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hali! 11 hetes kislány, egy hete büszkélkedhetünk napirend félével, megtalálta ugyanis az ujjacskáját és amióta szopizza, tiszta heppi az életünk, a nagyobbikkal is tudok foglalkozni, napi három alvás, 4 óránkénti evés. Két hete még itt is káosz volt, jártuk a "vajonmostmegintéhesazértsírvagymármegintálmoséskülönbenismiértnemalszikkicsitezabüdöskölökfenébemarmegintéhes" körtáncot. Türelem... kitartás... légy vidám.
2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jót nevettem az elsőn, tök igaz ránk is amit írt.

Lányomnál 2-2,5 hónaposan lett "kézen fogható" rendszer.

2011. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hetes ikrekink most álltak be rendszerre.

Reggel hétkor kaja utána 3 oránként esznek este fél nyolckor füdés kaja alvás reggel 4 ig.Akkor esznek összebujunk és alszunk még 7-ig.

Nekem egyenlöre ez most a tökéj mert mindenel tudok végezni és a két nagyobbal is tudok foglalkozni.

A reggel 7 orai kaja azért jo mert a legnagyobbal is akkor kel majd kelni mert agusztusban kezdni a középsöt és így az ikrek maguktol beállnak nem kell majd öket kelteni.

2011. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó nektek ! Lányom 3 hónapos múlt de még semmi rendszert nem sikerült bevezetnem .Igaz, még nem is próbáltam :-D én azt hittem, majd megoldja magának, de nem úgy néz ki mint aki nagyon próbálkozik vele.
2011. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!