Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos babám ma kapott...

4hónapos babám ma kapott oltást. éjjel felkeljek megnézni hogy van e láza vagy hagyjam aludni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még sosem keltettem föl ilyenért (sem) egyik gyerekemet sem... Szerintem nem kéne, hagy aludjon.
2011. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha este lefekvéskor nincsen láza, se hőemelkedése, én nem kelnék ezért. Ha már hőemelkedése van, akkor megnézném, hogy nem ment-e feljebb, esetleg kell -e csillapítni.
2011. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Eszedbe ne jusson, felesleges. Ha baj van, ő úgyis felébred, jelez majd Neked. Hadd aludjon. Te is aludj nyugodtan :)
2011. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém tegnap kapta meg, semmi baja nem lett, csak a combikái fájnak. :( Én felkeltem hozzá megnézni meleg e a homloka, de én amúgy is többször bemegyek hozzá éjjel.
2011. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi, ez megnyugtatott:) akkor ha láza van akkor ő fog jelezni nekem hogy nemjól van?

köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 28. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Azért erre mérget ne vegyél. Az én gyerekem még nem jelzett láz esetén egyszer sem, pedig 2,5 éves.

Inkább próbálj megnyugodni, ha lefekvéskor nincs hőemelkedése, akkor valószínű már nem is lesz.

2011. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az az igazság, illetve az én hülyeségem hogy füri után nem mértem meg neki. de nem hiszem hogy volt, mert nem volt meleg. multkor mikor volt neki észrevettem. hát csak nem lesz semmi!!!!
2011. júl. 28. 21:41
 8/12 A kérdező kommentje:
de most megnéztem, a homloka langyos az arcocskája tök hideg...
2011. júl. 28. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem lesz lázas, ha most nem az, nyugi. Az enyémek nem jeleztek, vagy ilyesmi, úgy tüzelt a kis testük, mint a kályha, közben aludtak. A kúpot is úgy tettem a fenekükbe, föl sem ébredtek.
2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
édes drágák:) Sárám most kacarászik álmában:) aztán nyöszörgött .. nézem.. hát a legnagyobb probléma hogy kiesik a cumi.. úúúúúúúúútálom a cumit...
2011. júl. 28. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!