Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem mi lehet a baj 8...

Nem értem mi lehet a baj 8 hónapos fiammal?

Figyelt kérdés
Körülbelül ahogy betöltötte a 8. hónapot,felült egyedül,felállt és mászni is elkezdett 1 hét leforgása alatt.De ehhez csatlakozott a hihetetlen nagy ordítozás és ezt nem tudom mire vélni.Elkényeztettem,vagy túl ideges típus?Semmi nem tetszik neki,csak járna(persze fogom közben a kezét).Van így még másnál is?mi lehet a baj?A szomszédok szerintem azt hiszik már,hogy verem a gyerekem ordít,mint a sakál.
2011. júl. 29. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
miért fogod a kezét, vezeted??? ha magától nem megy, ne vezetgesd, megterheled a gerincét és te sem tudsz mást csinálni tőle
2011. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hahahaha...ne haragudj, majdnem mintha a sajat kisfiamrol olvasnek!!!!

Engem ugyan nem zavar, hogy sakalka inkabb a csaladot ha itt vannak mert odakinn idegeneknek peldas nyugodt kisfiu.

Nagyon be tud poccenni es szerintem ez van a tieddel is. Tobbet szeretne csinalni mint amit tud es hat duhos, hogy nem megy.

En is szoktam vele setalni - az enyem most tolti a 9-et a hetvegen - mert menni akar es a kisagyban is korbe jarkal leul, felall, beveri a kobakjat 100x mert meg nem tudja olyan jol felmerni a tavolsagokat a feje es a kisagy racsai kozott....de egyre ovatosabb. Aztan eljon a pillanat mikor tamad az elmebaj mert tulporog es visitas.

Semmi baj nincs szerintem.

2011. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első

Hát muszáj vagyok fogni a kezét,mert ordít,ha nem rakom le a földre,hogy menjen,de persze még nem tud magától,csak a vezetésemmel lépked.

Második

Hát biztos az a baja az enyémnek is.

Mindig csinálna mindent,de nem érti szegénykém,hogy még nem szabad,meg nem is tudja még.

De amit leművel ezzel az ordítással,hihetetlen:)

Este meg úgy túlpörög,hogy aludni se tud,ölembe veszem és egyszerűen jár keze lába,mint a bolond.Néha aggódom emiatt:(

Köszönöm az eddigi válaszokat

2011. júl. 29. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de olyan jó ilyet olvasni, mert már azt hittem, beteg a gyerekem. :-O dettó ugyanez, csak nem vezetgetem, mert nem tűri. ő olyan majd én egyedül-típus. egész nap morog, kiabál, szó szerint "hisztizik" és ő még álmában is jön-megy, szóval sűrűn kelek hozzá és nem a kaja miatt elsősorban :-( jövő héten lesz 9 hónapos a fiam
2011. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben együtt érzek veled:)

Remélem nemsokára elmúlik ez náluk:)

2011. júl. 29. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Naháááát...ugyanez van nálunk is!Ahogy a válaszokat olvasom,akár én is írhattam volna!Egy az egyben minden stimmel!:)))Az én fiam a mamánál,barátoknál áldott jó gyerek.Még meg is kérdezik,hogy mindig ilyen nyugodt!?Aztán,amint hazaérünk elszabadul a "pokol"::)))Én már úgy vagyok ezzel a helyzettel,hogy"csak anyának jár ki".

Semmi baja a fiadnak!

Van egy sanda gyanúm,hogy fogunk még, ennél cifrább dolgokat is megtapasztalni tőlük!:)))

2011. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is:)))
2011. júl. 29. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!