Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekem nem eszik napközben...

A gyerekem nem eszik napközben inkább csak éjszaka. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 1 éves,és egész nap alig akar enni valamit ,de éjszaka ha felébred csak eszik.Hogy szokassam le erről?
2011. júl. 29. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Napközben sűrűn adj neki enni, éjszaka pedig ha felkel csak inni kapjon. Nem baj, ha sír, másképp nem tudod leszoktatni.
2011. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát nem kell neki enni adni

1 éves babának ..nem is értem!!

ennie kell és kész,.az éjszaka alvásra való nem evésre,

szopizik még ?

mert ha igen az más..

de ha nem szopizik akkor semmiképp se adj enni neki

napközben is akkor minden két órában adj neki vmit enni

tudod, sokszor keveset, és akkor megszokja rááll a gyomra

de éjszaka legfeljebb inni vizet, vagy teát de még azt sem

idővel megszokja


vmi van ami a kedvence(i)?

főzd meg azt ! és mond meg neki hogy előtte egyen abból amit te csinálsz, utána eheti amit ő szeret

teszem fel.. tejbegrízt szereti, de csak akkor ehet ha előtte evett vmi leveskét amit főztél.

valamit vmiért !

16 hós baba anyukája

2011. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit eszik éjjel? Hányszor?

Nálunk 1,5 éves és nem szokott még le az éjszakai evésről. Nálunk is vannak nappalok, amikor alig eszik, aztán éjjel 2-szer is kéri a tápszert. Én hiába kínálom bármivel, ha nem kell neki, akkor nem eszik. Azért ez nem annyira egyszerű, mint ahogy az előttem írta a válaszoló. Nálunk igazán kedvenc sincs. Én is várom már a végét, már rég próbálkoztam vízzel, teával, de semmi, max. fél óra múlva újra ébredt. Ennyi idősen meg nem lehet már becsapni, ha nem tápszer, ellöki és sír, hogy adjam a tápszert. A védőnőnek sincs ötlete és a gyerekorvosnak sem. Majd elhagyja ezt a szokását. Az én kisfiam vékonyka is, szóval nem akarnám éjjel éheztetni sem, meg üvölteni sem.

2011. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ugyan az nálunk is a helyzet amit az utolsó leírt.Ha nem adok neki tápszert akkor addig van ébren amíg nem kap tápit.Hiába adnám a teát nem kell csak ha tápszert kap utána alszik vissza.Napközben is hiába csinálom azt amit szeret alig eszik belőle.
2011. júl. 29. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!