Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos babát lehet...

Hány hónapos babát lehet otthagyni a mamánál egy éjszakára?

Figyelt kérdés
Mi most 8 hónaposak vagyunk, szoptatni sajnos már nem tudom, így tápszert kap a picúrkám, na meg persze főzeléket, gyümit, tejpépet. Kb két hét múlva a párom el akar vinni vhová (nem tudom, meglepi) és délután indulnánk kb. éjfél körül érnénk haza. (ezt sikerült kiszedni belőle) Mama már sokszor volt vele, fürdette is, de az esti etetés és lefektetés mindig az én "dolgom" volt. Mit gondoltok hogy viselné a babám? Lehet hogy én rosszabbul mint ő? :-))) Csináljunk előtte egy próbát?
2009. ápr. 7. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már nem cici függő a baba, nyugodtan ott lehet hagyni, semmi baja nem lesz!

Ha megoldható, akkor szerintem inkább a Mama jöjjön hozzátok, és ne a babát vigyétek oda. Jobb neki a megszokott környezete!

2009. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szió!Az én kisfiam most 4 hós,1 hós kora óta hetente 1 éjszakát anyukámnál tölt.Semmi gond nincs vele.ott is van kiságya meg minden.Ő még szopizik és olyankor visuem neki a lefagyasztott tejet.Kicsit rossz nélküle,de olyankor intézek mindent és van egy kis idő Apára is,aki heti 5 napot dolgozik, reggeltől éjfélig(szakács).Azért csináljatok egy próbanapot:)
2009. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy a mama jönne ide hozzánk, én is úgy terveztem hogy jobb ha a saját kis ágyában lesz letéve.
2009. ápr. 7. 11:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Hú most belegondoltam hogy megcsináljuk a próbanapot és mi van ha nem alszik el? Sír. Akkor még jobban fogok aggódni ha elmegyünk. Vagy el se menjünk még?
2009. ápr. 7. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek nyugodtan. Mi is kiskoruktól (fél év, amikor már kihúztak egy éjszakát szopi nélkül) havonta egyszer eljártunk "ketten lenni" (ezt még ma is csináljuk, pedig a nagy már 14 éves) semmi baja nem lett a kicsiknek, néha a nagyi fogadott másnap karikás szemekkel. :)
2009. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen menjél!!! A baónak sem árt, ha egy kicsit elszakadtok. Persze gondolom utána extra szerretgetős lesz a másnap :) Ha félsz a próbától, ne csináld, ne stresszeld magad, de aznap ne fordulj vissza a sarkon!!!
2009. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ó ez sokmindentöl függ.


Pl a barátnöm a férjével egyedül él külföldön, ott se rokon, se barátjuk nem volt. a gyerekre soha senki nem vigyázott elötte. vagy is a nagypapa egyszer próbálkozott egy látogatásnál, de a mozibol rohantak haza.

párszor találtkoztam csak a kisfiuval, mikor olyan szitu jött hoyg muszályvoltam vigyázni rá egy éjszaka, és nálam nem sírt, kérdezte a mamit, de könnyen megnyugtattam, és az alvással sem volt gond.


Ha nagymami nem elég rátermett, és nem tudja megnyugtatni akkor elég nehéz lesz nekik. De ha a nagyi megtudja nyugtatni akkor nem fog visítani.


Hogy te? Te egész végig idegeskedni fogsz, és rettentöen hiányozni fog. Egész éjszaka azon jár majd az eszed.

Téged tuti jobban megfog viselni.

2009. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A mamára mindig mindenkor tudunk számítani, ő az egyedüli akire rá merem bízni akármikor a fiamat. Nagyon jól elvannak együtt, már többször voltunk délután moziba és akkor is mama volt a bébiszitter persze a fürdésre hazaértünk. Így kicsit más lesz, de vmikor el kell kezdeni az elszakadást nem?
2009. ápr. 7. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 6 hónaposan aludt ott először és persze, hogy nem aludt, sirdogált vagy másfél órán át, de anyum elhallgatta előlem és megoldották a feladatot. Ne aggódj, ők is felneveltek min 1 gyereket. Menjetek nyugodtan.
2009. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!