Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen tudott először...

Mennyi idősen tudott először lemászni a nagy ágyról a babád?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor elmászik az ágy széléig majd megfordul és letolja magát hátrafelé.
2011. júl. 30. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
10-11 hónapos kora körül kezdett lemászni ha jól emlékszem.fel még nem tudott.előbb megtanítottam neki,hogy hogy kell lemenni,így soha nem esett le
2011. júl. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is pont így van...:-)
2011. júl. 30. 07:01
 3/9 anonim ***** válasza:
9-lo hónap körül. 11 hónaposan már önállóan ment.
2011. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13 hónaposan, azóta alszik rendes ágyon.:)
2011. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat off lesz!

Kedves első válaszoló hogyan tanítottad meg a gyerekedet, hogy az ágyról le tudjon mászni?

Mert én is attól tartok, hogy leesik.

Ülni nem tud, de már áll és az ágy mellett is fel tud állni egyedül.

2011. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos volt,mikor lezúgott az ágyról, utána folyamatosan "tanítottuk", hogyan kellene lemásznia, de nem hatottuk meg. Ő úgy kb egy éves korában tudott egyedül lemászni, az ágyunk magas. Pár hónap múlva ment neki a felfelé menet is.
2011. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azén kisfiam először felmászott 10 hónapos volt akkor,azután mindig mutattam neki,hogyan kell lejönni...megfordítottam mindig,úgy mutattam neki.rá 2 hétre lejött egyedül :)
2011. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt, amikor megtanulta. Hiába mutogattam neki már hónapok óta. De azóta nagyon ügyi.
2011. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
első vagyok.pár alkalommal megmutattam neki,hogy tolasson le és szépen csússzon le.megfordítottam,és lecsúsztattam többször.tényleg 3-4 alkalom volt,és meg is tanulta.felmászni jóval később tanult meg,mert elég magas az ágy
2011. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!