Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel majdnem megfulladt....

Éjjel majdnem megfulladt. Azóta is remegek. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Éjjel 4 kor arra keltem,hogy olyan fura hangor adott a babám,mintha nem venne levegőt,és mikor megnéztem,csak kapkodott a levegő után,de nem kapott,és fejjel lefelé kellett tartanom,és ütni a hátát,hogy kapjon levegőt.Azóta nincs semmi baja szerencsére,nagyon vidám,mosolygós,de én még most is remegek.Édesanyám szerint félrenyelt.Most hat és fél hós.A bölcsőhalál meddig fenyegeti őket?Lehet hogy az környékezte meg a drága kincsemet?Nagyon félek.
2009. ápr. 7. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A bölcsőhalált 6 hónapos korig írják. Ne aggódj biztos nem az volt! Az enyém 4 hónapos, és tegnapelőtt nappal csinálta ugyanezt álmában. Én is felébresztettem, de előtte figyeltem egy darabig. Álmodott, és álmában sírt hangtalanul, és én se észleltem, hogy levegőt venne. Mikor felébresztettem nagyon sírt, szóval látszott, hogy tényleg valami rossz "álom" lehetett, bár pici babáknál még olyan fura, hogy álmodnak, de álmodnak.


Szerintem nála is ez lehetett, ne idegeskedj, nincs semmi baj!

2009. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok ismét. Azt lefelejtettem: a bölcsőhalálnál nem adnak ki fura hangot, csak simán elalszanak. De erről ne is beszéljünk többet, felejtsük el!


Lényeg, hogy semmi baj. szép napot nektek! :)

2009. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ijesztgetni akarlak, jo h nem lett semmi, de az okot te nem tudod megmondani, miert nem viszed el a gyerekorvosodhoz?????
2009. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En a fiamat mindig oldalt fektettem amig pici volt.
2009. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted a gyermekorvos (főleg utólag) mit fog tudni mondani??!! Mikor a refluxot se tudják megállapítani, meg mikor kékül és rángatózik egy baba, arra is azt mondják, hogy nem tudják...
2009. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert az orvosom csak akkor csinál valamit,ha elötte történik meg a tünet.multkor beteg volt,két orvos látta,és nevetett nekik a viki és azt mondták semmi baja.csak mikor már tiszta beteg volt,és nem volt kedve semmihez,akkor derült ki hogy beteg.pedig két különbözö doki látta két nap eltéréssel.most meg semmi baja szerencsére.nagyon vidám,eleven.örül a jó időnek.
2009. ápr. 7. 13:02
 7/9 A kérdező kommentje:
nem lehet oldalt fektetni,mert elforog állandóan.álmában is forgolódik,még akkor sem nyugszik el.nagyon örökmozgó.
2009. ápr. 7. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Hason alszik? Nem lehet, hogy a fejét belefúrta a matracba, és attól?

Mindenképp mondd el a dokinak, hátha tud mondani rá valamit. Nagyon sajnállak, valószínűleg szívinfarktust kaptam volna!

2009. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én babám /6,5 hó/ akkor csinál ilyet, mikor az orra elé kerül valami. Pl. ha megtörlöm a nóziját, ha alvás közben a kis karját a szájára teszi és ezzel lenyomja a nóziját. szerintem nem volt semmi komoly, csak ijesztő.Azért ha megnyugtat, mutasd meg orvosnak, vagy pár éjszakára húzd a kiságyát a tiétek mellé és figyeld meg őt alvás közben.
2009. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!