Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek meddíg szopizott a...

Kinek meddíg szopizott a babája? Ès azt mikor? Este, reggel, éjjel? Hogyan hagyták abba? Maguktól elhagyták, vagy le kellett szoktatni öket?

Figyelt kérdés
15 hónapos kislány anyukája.
2009. ápr. 7. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyok majdnem 2 évig szopiztak (18, 20, 21 hónapig) A legnagyobb és a kicsi maguktól hagyták el, a lányomat én választottam el, mert kiderült, hogy jön a kistesó:)) Addig míg szopiztak, naponta többször is jöttek, hogy "Anya, ciciii.." De este bizony vacsora után még rendesen kérték a szopi adagjukat is :)))
2009. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám szerint a bátyám 7 hónaposan magától elhagyta. (engem nem tudott szoptatni.)

Én is már nagyon várom, mert a lányom 1 éves, de még nap közben is kéri. Szerintem nálunk erőszakkal lesz elválasztva. De én kb. 2 éves korig szeretném szoptatni, igaz, jó lenne már, ha nappal nem kérné.

2009. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A fiam 7 hónaposan hagyta abba végleg, próbálkoztam hátha csak időleges de végleg leszokott. A lányom 6 hónapos de már két étkezést kiváltottam, én maximum 8 hónapig szeretném, nekem már nagyon fárasztó.
2009. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Az első gyermekem még mindig szopizik, most 2 éves.

1 éves volt, mikor újra terhes lettem, végig szopizott, míg a hugi a pociban volt. Nem lett volna szívem elválasztani, nem is lehetett volna. Most a 3 hónapos kicsimmel együtt szopiznak. Van úgy, hogy az egyik mellemen az egyik, a másikon a másik:). Nekem öröm, hogy így alakult, abszolút nem érzem tehernek, bár elég fárasztó.

A "nagy" kéri a jussát az elalvásaihoz, az éjszakai felriadásainál, féltékenységből és bármikor, amikor úgy szeretné.

2009. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az én lányom is este alvás elött 2x 3x ébred akkor is kéri,és reggel 6 kor is csak cicivel alszik vissza.

Nem tudom,hogy fogunk erröl leszokni...

hát igen ma´r fa´rasztó a minden éjszakás fennt lét,de hát ez van.

Imádom a lányomat,de valószínü muszály lessz töle lassan megvonni" az éjjeli szopit,hogy aludhassunk....

2009. ápr. 8. 07:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 9 hóig,lányom 16 hóig szopott teljesen igényszerint.Mindketten maguktól hagyták abba.(nagy bánatomra,szerettem volna tovább szoptatni őket!)
2009. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan már miért kell lepontozni egy 2 éven túl is szoptató édesanyát????
2009. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem én voltam.sajna tényleg sokakak ez a szórakozás...Ezért kellene ezt az értékel´st %olást eltörölni.
2009. ápr. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!