Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem 5 hónapos fiamnak...

Vettem 5 hónapos fiamnak többfajta tejpépet, de most látom, hogy az egyik 6 hós kortól adható (erdei gyümölcsös). Nem adhatom neki oda?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha többet vettél, akkor add neki a 4 hósakat, aztán addigra már lehet, h fél éves lesz mire ezek elfogynak:)
2009. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az erdei gyümiknek apró magjaik vannak, gondolom ez miatt, inkább várj, mert így is korábban adható minden a gyártók szerint, szóval mindenből jobb még egy hónapot visszaszámolni inkább.

Addig adj olyant amit már lehet, az erdei pedig nem fog lejárni szavidőben.

2009. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az erdeigyümiset ne add én adtam a fiamnak és úgy kipatogzott tőle, hogy az csak na. Szegénykém csak úgy marta magát, de mondjuk minden baba más. De nekem azt mondta a doki az aprómagvassal várjak 1 éves korig, mert addig allezgizál.
2009. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!