Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Fogyókúrás tippeket,...

Anyukák! Fogyókúrás tippeket, segítséget kérnék. Ti hogy csináljátok és mennyit sikerült leadni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Míg szoptatsz semmiképp se fogyizz! A Réka dvd-k szerintem jók..én 17 kg híztam, a kórházban szülés után már lement 10, aztán csakúgy olvadtak le rólam, most már -17 kg, plussz még -5 kg...én nem tornáztam, van épp elég sok tennivaló a babó mellett, aki 9 és fél hónapos :-)
2011. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt nem szabad fogyókúrázni, de egészségesen élni igen. Pl kevesebb tészta, kenyér, sok zöldség, gyümölcs. Sokszor egyél kevesebbet és egészséges ételeket. Ettől nem fogsz hízni, és lehet még le is megy. Én is ezt csináltam. A szülés után igaz a teherbeesési súlyomnál voltam, azóta viszont 6 kilót fogytam. Most 5 hónapos a babám.
2011. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én majdnem 2,5 éve szoptatok, kb 2 éves szoptatás után kezdtem "fogyózni" leadtam 7 kilót, most 61 kiló vagyok.

Kevesbbet ettem, semmi cukor, édesség, vacsira zöldség, ja és nem reggelizem, először 11 körül eszek.

ha nasizni vágyok, veszek update pudingot, somlóit.. vagy csinálok túrókrémet szintén édsítővel.

csoda fogyókúra nincs, ekvesbbet kell enni és bizony-főleg az elején- sokszor előfordult, hogyeste 9 felé a "kiadós vacsora(pl egy fej saláta magában ecettel, oajjal, avgy 1 cukkini párolva, szóvaal ilyenek) után kopogott a szemem, de nem ettem.

Amúgy szülés után enm volt rajtam plusz kiló, de alapvetően szerettem volna már kicsit lefogyni, mondjuk még pár kiló lemehetne.

2011. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Norbi Update életmód csodákra képes.

Nem fogyókúra, hanem életmód: étkezés, mozgás, mindezek előtt fejben rendbe tenni a dolgokat...

Én már 12 kilót leadtam.


Olvasgass róla, isteni kaják vannak, szinte bármit ehetsz, nem kell éhezni --->feszültnek lenni.


De persze csak szoptatás után. Addig csak simán odafigyeléssel.

2011. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!