Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hálálhatnám meg a...

Hogyan hálálhatnám meg a mentősök segítségét?

Figyelt kérdés

Júliusban vittek be a kórházba autóbaleset miatt, ahol egyből sürgősségi császárt végeztek rajtam. Azon kívül, hogy én ramatyul voltam, a lányunknak semmi baja nem esett.


Szeretném a kiérkezett mentősöknek meghálálni valahogyan a segítségüket (még akkor is, ha ez természetes és ez a munkájuk) és az igyekezetüket, amit a kórházba szállítás kapcsán kaptam.


Végre sikerült kiderítenem, hogy kik voltak akkor szolgálatban és a kórházban megkaptam annak a mentősnek a nevét, aki átadta a papírjaimat a nővérkéknek.

Holnap mennék be a mentőállomásra és szeretnék valamit vinni, de nincs ötletem.


Szerintetek minek örülnének?


2011. okt. 18. 21:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
ajándékkosár
2011. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem mondj köszönetet és ennyi. Pofátlanság lenne, ha elfogadnák az ajándékot, és milyen már, h ők kapnak, a többiek meg nem.


Nem szokás ilyen helyre ajándékot, csokikát vinni, mert illetlenség.

2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
az jó szerintem is. készülj fel, hogy lehet hogy nem fogadhatják el.
2011. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Készíts nekik egy képet, amin rajta van a lányod, és hogy köszönöm:)

És ha akarsz tényleg vihetsz ajándékkosarat, az mindig jól jön:)

2011. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Illetlenség? Bocs második, de ezen jót nevettem:)
2011. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Az én férjem tűzoltó. Volt egy esetük mikor egy lány esett egy nagyot a motorral. Ők értek ki először és tették rendbe a lányt, mentették meg az életét. Pár hónap múlva megjelent a lány, az anyukájával és köszönetet mondott neki. Vitt egy ajándékkosarat és írt nekik bele pár sort.

Ő volt az:


[link]

2011. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Ajándékkosár kávéval, csokival, teával, energiaitallal, ... stb. Én olyan dolgokat raknák bele, amit ott a mentőállomáson elfogyasztanak, és mindenki ehet/ihat belőle.
2011. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Azt elfelejtettem, hogy itt nem egy ember munkájáról van szó, hanem egy csapatéról. Én is meglepődnék ha nem fogadnák el és nem illetlenség!
2011. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy illetlenség lenne az, ha valaki hálás akarna lenni, független attól, hogy ki hol dolgozik.

Lehet, hogy nem fogják elfogadni az ajándékkosarat, ha pl. azt viszek, de én úgy gondolom, hogy rettentően sokat köszönhetek nekik, hogy életben tartottak, amíg beértünk a kórházba és, hogy előkészítettek a császárra.

Nem hinném, hogy nélkülük én most itt írogatnék és a 3 hónapos lányom a szobájában aludna.

2011. okt. 18. 21:49
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

valami olyat,amit megoszthatnak a kollegákkal és úgy nem kellemetlen a többiek előtt sem.Ahogy írták egy ajándékcsomag..kávéval és a hozzávalókkal ,tejszin stb.

Egyébként megértem,hogy szeretnél valamit adni nekik..én is igy lennék!!!

Jó egészséget kívánok Nektek!!!

2011. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!