Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reszelt almát milyen keksszel...

Reszelt almát milyen keksszel dúsíthatnám babámnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én babakekszet vettem neki (Biscotto Fosfovit - kapható Auchanban, Coraban, Tescoban).
2011. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kell feltétlenül keksszel dúsítani??

a sima Ht ekkszeb csak ezek vannak:-((

sszetevõk: búzaliszt, cukor, növényi zsír, térfogatnövelõ szerek: (nátrium-hidrogén-karbonát, ammóniumhidrogén-karbonát), só, aroma, színezék (karamell), antioxidánsok: (borkõsav, dikálium-diszulfit). Glutént és kén-dioxidot tartalmaz. Mogyorót, földimogyorót, tojásport, tejport, szójalecitint is felhasználó üzemben készült.


Sinalc, valami natúr gabonapép sokkal inkább megfelelő lenne, bár nem tudom mekkora babának akarod készíteni

2011. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rizsliszttel is dúsíthatod, az nem allergizál.
2011. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!7 hós!A babakeksz is tartalmazza ezeket?!
2011. aug. 1. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a glutént akarod bevezetni akkor a Sinlac nem jó, mert nincs benne glutén, de amúgy sűrítésre tényleg jó.

A háztartási keksznél jobbak a babakekszek, bár az én védőnőm meg kifejezetten ajánlgatta a sima háztartási kekszet (ez is változó - valaki kézzel-lábbal tiltakozik ellene, valaki meg ajánlja). Mondjuk én inkább a babakeksz mellett döntöttem.

2011. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap kezdtem el bevezetni a glutént úgy, hogy az őszibarackba kevertem egy darab Hipp babakekszet. Imádta!!! Az én védőnőm azt mondta, hogy a háztartási kekszet szokták ajánlani a gyerekorvosok, de az a glutén mellett sok más egyebet is tartalmaz, így először a babakekszet adjam neki, azt sem muszáj mindennap. Itt is fontos a fokozatosság. Ajánlotta még a Milupa 7gabonás pépet, de ha csak sűríteni szeretnéd, akkor nagyon jó a Sinlac rizspép, azt is nagyon szereti a kisfiam.
2011. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!