Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A programozott császárral...

A programozott császárral született babák nyugtalanabbak, mások/rosszabbak ill. nehezebb velük valamiben a nem programozott vagy természetes úton születetteknél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisfiamra eggyaltalan nem jellemzo, hogy nyugtalanabb legyen, foleg babakent egy kis angyal volt. Most 3 eves lesz, most persze masabb, elkezdodott a dackorszak :).
2011. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem császáros. Kisfiam sürgősségi, kislányom programozott műtétes volt. Mindkettő nagyon nyugodt baba volt, egész nap szopiztak és aludtak, a későbbiekben pedig sokáig eljátszottak egyedül, elnézegettek.
2011. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyi hókusz-pókuszt belemagyaráznak manapság mindenbe, hogy csak na!

Sosem derül ki, hogy mi lett volna, ha ugyanaz a gyerek így vagy úgy születik..

Mert ha van valakinek egy nyugodt császáros, és egy ördögfióka természetesen szült, akkor le is lehet vonni következtetést? hát nem!

Nekem két sima szülésem volt, de ég és föld a kettő gyerek.

2011. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát utolsóval nagyon egyet értek. Semmit sem befolyásol.
2011. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két programozott császárom volt. Teljesen más a két gyermekem, szöges ellentétei egymásnak.
2011. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez butaság!

Nekem az ikreim programozott császárral születtek és tiszta nyugis gyerekek.

2011. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!