Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattad le az...

Hogyan szoktattad le az éjszakai pelusról? 2és fél éves a fiam

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog,amit nem tudsz sürgetni.Az éjszakai vizelettartás teljesen akaratlan,úgyh ha megérett rá,nem fog bepisilni többet.Azzal tudsz segíteni,h vacsira nem kap túl sós ételt,lefekvés előtt egy órával már csak pár kortyot kap inni,és mindenképpen elviszed pisilni,akkor is,ha azt mondja,nem kell.Aztán vársz,az idő meghozza.Még bőven van ideje.
2011. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom minden gyermek más de kb mikor szokott ez bekövetkezni?Nem szeretném sürgetni:)
2011. aug. 2. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól írtad, minden gyereknél más.

Kb-ra vagy kíváncsi: 2-4 év között.

2011. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányomnál én úgy csináltam, hogy felébresztettem pisilni, mielőtt én lefeküdtem, kb. 10-11 között. Eleinte így is becsorgott reggelre, de ahogy az előző is írta, teltek a napok, hetek, és megérett rá, hogy szárazon ébredjen. A felébresztés pedig nem viselte meg, sokszor nem is emlékezett rá, félálomban oldottuk meg. Ovikezdés előtt 3-4 hónappal lett éjjelre is szobatiszta.
2011. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
probáld meg hogy nem adsz rá éjszakára pelust 1 éjel és majd meglátodd én lányom most 20 honapos és már éjszakára se kel pelus neki de neki regelre száraz volt a pelusa de a sogornöm fia ugy szokot le hogy nem adot rá pelust és nem pisilt be
2011. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!