Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teat adtok-e anyatejes babatok...

Teat adtok-e anyatejes babatoknak nyaron, amikor 1000fokos hoseg van es nem tudtok elegge gyakran szoptatni valami miatt? (Pl. Mert nem vagytok otthon)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz nyugodtan, de a víz is jó. Bár az felmelegszik. Tavaly én is így voltam, de a lányom nem fogadott el semmit a cumisüvegből. Úgyhogy maradt a szopi. Én a végén már mindenhol szoptattam. Mondjuk autóval járunk, így egy kicsit azért könnyebb.
2009. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora babának. mi 6 hónapos koráig nem adtunk semmit, szopizások között nem ivott semmi és semmi baja nem lett. Nem tudom, milyen időközönként szopiztok, de 2-3 órát is kibírt szopi nélkül, ha nem hiányzol olyan sokat akkor meg tudod már korábban is szopiztatni. De majd meglátjátok, hogy bírja szopi,tea, víz nélkül addig míg meg tudod szoptatni és szerintem eldönthetitek akkor, hogy szükséges-e adnotok neki valamit. Én a helyedben ha kell, forralt vagy babavizet adnék, de ha sikerül megoldjátok és kibírja addig míg visszaérsz, 6 hónapos koráig csak anyatejet.
2009. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4es fel honapos most, de nagyon nyugos es arra gyanakszom hogy a meleg miatt, mert feszt csurom vizes (persze amikor setalni megyunk) es siros. Ugy dontottem max. 1 orat fogunk setalni ezutan 1 huzamban es akkor remelem megusszuk a teaztatast. Kar lenne a "draga" anyatejemert...
2009. ápr. 8. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha csurom víz, akkor valószínűleg melege van a babádnak és azért sír! Ne inni adjál neki, hanem vékonyabban öltöztesd és akkor nem fog sírni sem és kiszáradni sem. Ha nem tudsz szoptatni, nyugodtan kínálhatod babavízzel, egyébként 1,5-2 órát simán kibír kánikulában szopi nélkül.
2009. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy szal body van rajta 24 fokos melegben es akkor is csurom vizes. Mi lesz amikor tenyleg 30 fok lesz? Gondolom hozzaszokik o is mint mi.
2009. ápr. 9. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, én adnék neki teát vagy vizet. Lehet hogy a tej nem oltja eléggé a szomját és ő esetleg igen is igényelne más folyadékot is, hiszen minden baba más! Ha nem édesíted a teát vagy sima forralt majd lehűtött vizet adsz neki nem fogja elvenni az étvágyát.
2009. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!