Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen italt adtok ilyen...

Milyen italt adtok ilyen melegben a 4hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám eddig teát adtam,de attól tartok ha ilyen meleg van az megbuggyan.Ha babavízet az meg melegen nem nagyon jó.Akkor mit adjak?Próbáljuk ki a 4 hónapos italokat?Ti mit tudtok ajánlani?
2009. ápr. 8. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Én 7 hónapos koráig csak anyatejet adtam a legnagyobb melegekben is. Ezt ajánlanám. Oltja a szomjat, nem romlik meg, egészséges.
2009. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is anyatejes a babám 5 hós. Már réggebb óta adok neki bébi italokat . Nagyon szereti. Ha adsz neki azt tanácsolom hogy egy nap csak egyszer adj neki. Hogy ne maradjon ki helyette szopi.
2009. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki vizet. Az oltja legjobban a szomjat, és anyatejes babákank is kell a víz melegben. Annyira nem meleg, hogy a baba ne inná meg.
2009. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
adj neki vizet, ha elfogadja. őket még nem zavarja az, hogy a vizet melegebben isszák meg, nem olyan rossz "ízű" nekik, mint nekünk!
2009. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
7 hós a babám, csak anyatejet kapott még inni. A védőnőm azt mondta kánikulában sem kell más nekik, ez elég, csak gyakrabban kell megkínálni (1,5-2 óránként).
2009. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!