Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3hós oltás gyakorlatilag...

A 3hós oltás gyakorlatilag ugyanaz, mint a 2hós? Ezt is combba adják?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.2 hónaposan,3 hónaposan és 4 hónaposan ugyanazt az oltást kapják,combba.
2011. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen,


aztán lesz ,mégegyszer egy éves kora körül.

szerintem beadás szempontjából ez a legnehezebb, pl 4 hósan már emlékszik ha egyikbe bele nyomják akkor a másiknál már tutul. az MMR nem olyan vészes mert az böralá adják, azon szinte nem is sírt.

2011. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az én lányomat már a státusz is nagyon megviseli. Oltásra meg sírva mentünk be...
2011. okt. 9. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen ugyan az. Remélem jól viseli majd a babád. Mi szerdán megyünk a 4 hósra, kíváncsi vagyok, hogy hogy fogja bírni, eddig mind a kettő után nagy sírás volt, és nehéz alvás.
2011. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi is kedden megyünk és ráadásul most először babakocsival. Hideg is van, meg az út is hosszú lesz. Főleg hazafelé, ha nem tudom megnyugtatni :( Majd gondolok rátok :)
2011. okt. 9. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj a babakocsi és a hosszú út miatt! Én is így mentem a kisfiammal, és nagyon tartottam tőle, de a nagy zokogás után a babakocsiban rám mosolygott, és két perc múlva elaludt a kimerültségtől.:))
2011. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!