Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptemberben kezdi a Kisfiam...

Szeptemberben kezdi a Kisfiam a bölcsit és jellemzést kérnek a napi dolgainkról. Azt tudom, hogy miket kell írni, de mégis milyen formában? Komolyan fogalmazzak, vagy inkább viccesen, vagy egyáltalán hogy kell ennek formailag kinéznie?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye a kérdést, de ezen agyalok.
2011. aug. 3. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

a forma mindegy, a lényeg hogy megtudják az infókat, amire szükségük van

és komolyan írd , nem egy vicclapnak készül

2011. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tolunk olyasmiket kertek, hogy milyen jatekokkal jatszik szivesen, mivel lehet megnyugtatni. Vannak-e szokasai, ragaszkodik-e valamilyen targyhoz. A napirendet nem kerdeztek, hiszen a bolcsiben az lesz, ami ott van.

Kerdeztek, hogy mennyire eszik onalloan, mi az, amit szeret, van-e etel, amit nem szeret- mert akkor azt nem eroltetik. Van-e allergia, vagy egyeb tartos betegseg.

En ugy csinaltam, hogy pontokba szedtem.

Pld: 1.jatek: szeret egyedul jatszani

szereti a kirakokat

eves/ivas: szereti a tesztafeleket

nem szereti a tokfozeleket

noszogatni kell az ivasra

pici segitseg kell az evesben, lassu stb.

Szoval valahogy igy. konnyen attekintheto, celratoro. Szerintem.

2011. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én anyukám 30 éve úgy írta meg ezt, mintha én meséltem volna el magamról. Így is lehetne nálatok is, mintha a kisfiad mutatkozna be.
2011. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!