Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spanyolországba szeretnénk...

Spanyolországba szeretnénk menni szeptemberben. írjatok olyan helyeket ami szép?

Figyelt kérdés
Fontos szempont, hogy egy éves babával mennénk:)
2011. aug. 15. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebbnen, hogy mégis Spanyolország melyik részére mennétek.
2011. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem voltunk még Spanyolba azért is kérdezem, de mindenképpen tengerpart közelébe.
2011. aug. 15. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Spanyolországban nagyon sok szép hely van, de inkább városnézős, ahhoz meg még kicsi.


Gibraltárt tudná értékelni, ha lenne 2-3 éves. De talán így is.

2011. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon pihenőst akartok akkor Mallorca. De ha tehetitek később menjetek vissza megnézni Barcelonat, Sevilla-t, Cordoba-t,Madridot, Malagat, Valenciat, stb.


De talán egy köztes megoldást javasolnék: Mallorca, de a nyaralás végén fél-egy nap Barcelona. Nagyon szép város. (onnan át tudnátok hajózni a szigetre)

2011. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mallorca!
2011. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi anno Loret de Mar-ban voltunk, onnét Barcelónában. Barcelónát látni kell, csodás hely, Loret is szuper hely, igazi nyüzsgős élet van ott. Spanyolország gyönyörű!

De kicsivel talán a nyugisabb hely jobb. Mi voltunk most 1 évessel tengernél, nagyon nyüzsgős helyen, szerintem ilyen kicsivel jobb a nyugis.

Ajánlani tudom én is Mallorcát, nővéremék most jöttek haza 1 hete. Azt mondta olyan szállodában voltak ahol inkább csak családosok voltak. A neve Samoa hotel. Ha érdekel akkor tudok róla még irni. :-)

2011. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , utsonak igen írhatsz még.
2011. aug. 15. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Lent Malaga mellett van egy kisváros Nerja, hát az olyan, mint a mesében! És nyugis.
2011. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]



Szia, itt találtam képeket róla.

A szobák azt mondta egyszerűek, de tiszták, minden nap takaritanak. A kaja bőséges, van választék bőven, finom, ital szintén. A tenger tiszta, lassan mélyülő, homokos.

Snack bár estig van azt hiszem 11 vagy 12-től, ha All in clusivos vagy. Ott magadnak készithetsz harapnivalót.

Nem messze tőlük van a Marineland - delfinshow, nagyon tetszett nekik, egész napos kirándulás volt, lehetett fürödni is.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed akkor nyugodtan kérdezz és megkérdezem a tesómtól. :)

2011. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!