Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szocpolról bármilyen friss...

Szocpolról bármilyen friss infót tudtok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már nincs ezen a néven, d evan valami helyettte, már meglévő gyerekre igénybevehető valamilyen támogatás?
2011. aug. 3. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kínai. Ez hol van törvényben leírva? Hol kell keresni?
2011. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

van szocpol, újra, de csak majd januárban lehet igényelni


most támogatott lakáshitel van, az tulajdonképpen a fundamentával megy, együtt veheted fel és bank megelőlegezi. de így 4 évig nagyon magas a törlesztő.

érdemes megkérdezni a helyi önkormányzatot, nálunk pl. van támogatás :) fiatal házasoknak az ingatlan értékének 10%-át, 1M ft-ig odaadják :)

2011. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Off! Csak hitel mellett lehet a szocpolt felhasználni? És csak új lakásra?

Nekünk van egy panellakásunk, nagyobbra szeretnénk cserélni, erre nem kapunk, ugye semmit?

2011. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom,hogy januártól lesz újra.A hitelhez nekünk is van fundamenta,de azt az összeggel fizetjük és amikor lejár az állami támogatással betörlesztik a hitelbe,abból mi semmit se látunk.

A szocpol jár lakásvásárlásra és nem kell hozzá hitel,de úgy tudom,hogy használt lakás vásárlásra már csak félszocpol jár.

2011. aug. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:06

új lakás teremtésre adják, ha lecserélitek az szerintem nem az :/

és most már az is számít, hogy mennyire enegriatakarékos, egy "sima" panelra szerintem nem fognak adni hacsak nem 3-4 gyerek van, mert pontrendszer van és a panelra nem igen adnak pontot :(


de feltétlenül érdeklődj utána, egy jó hitelügyintéző csodákra is képes ;)


[link]

2011. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!