Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 kilós babát miben hordozzak?

9-10 kilós babát miben hordozzak?

Figyelt kérdés

A kengurut kinőtte, viszont azt szereti, ha elöl van rajtam, de kifelé néz, nem felém. Mei tai-ban gondolkodtam, de azt nem lehet úgy használni, ugye? Hátamra sem tudom igazán venni, mert nagy hajtépős..

Hordozókendő túl macerás, mert olyan sajtkukac, hogy nekem nyűg közben kötögetni a kendőt..

Mi lehet nekünk a megoldás?

Nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 4. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi ennyi idősen vettünk egy vázas hátihordozót, a kenguru után, ekkor volt 1 éves (9,95 kg)

most 15 kiló(2,5 éves lsez), nagyon jó szolgálatot tezs kiránduláskor, ha elfárad.

2011. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hűúűúűú, nekem is ilyesmi a bajom, bár nekem nem a súly miatt, hanem mert a sima kenguru nem valami egészséges, a Liliputi, Manduca azt hiszem, 20kgig bírja, de abban nem lehet háttal. Passsz....
2011. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csípő kenguru? Quinnynek van ilyen pl...

Vagy karikás kendő.

Annyi, hogy egy vállas hordozás, amit sokan nem bírnak...

2011. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Karikás kendő, vagy más hasonló, amiben tudod a csípődre ültetni. Ezek azért is praktikusak, mert kis helyen elférnek (kézitáska) és ha kell, előveszed. Bár ekkora súllyal már neked nem egészséges ha sokat hordozod elöl vagy oldalt. Háton lenne praktikus, de ott ugye nem látod, illetve mondtad hogy a hajaddal lenne elfoglalva:).
2011. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk mei tait 3,5 hónapos babának, mert a babakocsit jelenleg nem viseli el max. 20-30 percig. Azt mondta, aki készíti, hogy kifelé fordítva is be lehet ültetni szerinte a babát, ha majd oda jutunk, akkor kipróbáljuk, egyelőre nem tudom.
2011. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
9-10 kg babát, már nem kell "hordozni"..kb.8 hós vagy annál idősebb lehet a babád...Inkább kússzon, másszon, vagy a felállással próbálkozzon...
2011. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak:a hordozast nem úgy értem,h a lakásban hordozom. Ott feláll,kúszik,stb. Akkor kell hordoznom,amikor pl séta közben bevasarolunk,mert 20-30 percnél többet nem hajlandó a babakocsiban tölteni. Ilyenkor senkire nem tudom rabizni,velem kell jönnie. Köszi a tippeket,utananezek a karikás kendonek!
2011. aug. 4. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés...

Kifelé fordítva semmiképp nem egészséges.

Viszont oldalt vagy elől hordozni ekkora babát hosszútávon már kényelmetlen. Szerintem menjetek el egy hordozós-klubba, vagy ilyen jellegű üzletbe, ahol ki tudod próbálni. Tedd a hátadra a babát, és ki tudja, lehet, hogy elfelejti piszkálni a hajadat - egy próbát szerintem megérne. ;)

De más ötletem sajnos nincs. :(

2011. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!