Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen babakocsija?

Van valakinek ilyen babakocsija?

Figyelt kérdés

[link]

Most akarom eladni a másik babakocsit és ezt nézegettem.Szeretnék 1 másik babát és a testvérfellépő miatt is tetszik.Egyenlőre a 9,5 hónapos kislányommal használnám.Járunk aszfalton és földes úton is szeretném használni!

Kérlek segítsetek megvegyem-e?!?

Köszönöm a válaszokat.

9,5 hónapos kislány anyukája


2009. ápr. 9. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM jo a link amit irtál,ird ujra!
2009. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!Nem is vettem észre.

[link]

2009. ápr. 9. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem venném meg.

Egyrészt számomra nem derül ki, hogy mitől testvérfellépős, másrészt pedig 10 kiló.

Persze lehet, hogy neked nem szempont, hogy hány kiló, mert pl. földszinten laksz, de én az elsőn és naponta akár többször lecipelni, gyerekestül... Mi ráadásul szeretünk bkv-zni és nem mindig fogjuk ki az alacsony padlós buszt.

2009. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is nehéz mert ha valahová utazol hogyan rakod fel a 10 kg babakocsit plusz ott a gyerek is meg a csomag én biszti nem venném meg
2009. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a testvérfellépő csak akkor jó szerintem amikor a pici már ül és fel van hajtva a háttámla,addig nem hiszem,hogy rá tud állni. Mi is nagyon nehezen találtunk anno olyat amire a fekvő helyzetben lévő baba mellett is fel tudott állni a lányom. Peg Perego Milano XL volt,és már akkor sem gyártották mikor mi kerestük. Használtat vettem. van valami utódja,de az nekünk nagyon drága volt és a fellépője is kisebb volt. Az sem volt könnyű,de mi nem bszoztunk és emeletre sem kellett cipelni.
2009. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor milyen babakocsit ajánlotok nekem? Ami majd jó lesz a következő kicsinek és télen is használható.

2009. ápr. 9. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!