Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell magammal vinnem 1...

Mit kell magammal vinnem 1 éves kisfiam számára egy hosszabb utazásra?

Figyelt kérdés
1 nap az odaút vonattal, 1 a vissza. Az ott tartózkodás 2 hét. Ruha, cipő oké. Minden más érdekel! Előre is köszönök minden választ!
2011. aug. 4. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat, az utra, kulon taskaban en vinnek pelusokat, torlokendot, popsikremet, inni-ennivalot, jatekokat. Ezeket ugy tedd, hogy konnyen elerhetoek legyenek. A vonaton alszotok? Ha igen, akkor a borond tetejere tedd azokat a holmikat, amik az alvashoz, esetleges tisztalkodashoz kellenek, a tobbi cucc maradhat alul. Az egyik taskad mindenkepp hatizsak legyen.

Lazmero, lazcsillapito, orrcsepp vagy Sterimar, orrszivo. Ha furdos helyre mentek, akkor naptej.A ruhazkodast azt mondtad ne irjuk.

Magadnak telefon

Nem tudom, hova utazol, kell-e babakocsi. En a szuleimhez mentem mar vonattal, de csak 1,5 ora volt az ut, es ott naluk volt babakocsi, agynemu, torolkozo, lehetoseg mosasra.

Hat, nem lesz szerintem konnyu a hosszu ut, hogy lekosd! A kajalasokat hogy oldod meg? Viszel uvegeset? Ennyit jut eszembe hirtelen.

2011. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Igen a vonaton alszunk, azon az egy napon üvegeset fog enni a kisfiam, illetve van a vonaton forró víz, az is segít az etetési dolgokon... Plusz még elég aktívan szopik, így talán ez is könnyít vmit a helyzeten...

Gyógyszerekből elég annyi, amiket írtál, vagy van még vmi esetleg, amire szükség lehet?

2011. aug. 4. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kupot meg, de gondolom, mivel szopik, nincs gond a kakilassal. De egyeb gyogyszert szerintem ugyis csak orvosi rendelesre adnal. Esetleg vigyel ket fele lazcsillapitot, szerintem mas nem kell.
2011. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm még egyszer!
2011. aug. 4. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen. Remelem valamennyit segitettem. Kellemes utazast kivanok, minden zokkeno es problema nelkul!
2011. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!