Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok teát a 3 hónapos...

Adhatok teát a 3 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
3 hónapost kisfiam eddig csak anyatejet és vizet kapott (a vizet nem nagyon szereti) és a kérdésem az lenne, hogy adhatok - e Neki Pickwick csipkebogyó - hibiszkusz teát vagy Herbária csipkebogyóhús teát. Ma voltunk a gyerekorvosnál, csak szegénykém kapott 2 oltást is amitől nagyon sírt és teljesen kiment a fejemből megkérdezni. Azért gondolok erre a teára mert sok C - vitamin van benne, és hátha ízlene Neki. Ízesíteni gondolom nem kell semmivel. Nem szeretnék cukros dolgot adni Neki.
2011. aug. 4. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyeneket még ne adj 3 hónaposan. Lehet kapni Hipp bébiteákat a dm-ben, (meg sima közértekben is) 4 hónapos kortól valók, azokat már lehet adni egy 3 hónaposnak is. Mi is adtuk, védőnői tanácsra, mert a miénk 3 hónaposan tápszeres lett, és így javasolták, hogy pluszban teáztassuk is. Az biztosan babáknak van kifejlesztve, és nagyon picike kell a vízbe, épphogy csak íze-színe legyen.
2011. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, de szerintem teljesen felesleges, 6 hónapos koráig anyatejen kívül nincs szüksége semmire - én legalábbis nem adtam, ha szomjas volt, akkor csak az első pár kortyot szívta ki, ami híg, nem zsíros

a vitaminra, ásványi anyagokra inkább neked van szükséged, és akkor a baba is mindent megkap

2011. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy 3 hónapost még eltelíti a tea és kevesebbet fog szopizni, csökkenhet a tejed, stb.

egyébként adhatnál neki teákat, bár akkor már inkább mecsek bébit cebionnal

de ha elfogadsz egy jó tanácsot, várj a teáztatással a hozzátáplálásig, addig a napi 2-3 korty víz bőven elég

2011. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem adnék, csipkebogyó teát meg főleg, mert az enyhén hashajtó hatású.
2011. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!