Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadadtátok a Rota vírus...

Beadadtátok a Rota vírus elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem. Egyik gyerekem se kapta meg, ha lesz még, az sem fogja megkapni. Többet árt, mint használ. A rotavírusnak is több fajtája van, az oltás csak bizonyos fajtával szemben véd, ettől még simán el lehet kapni más fajtáját, sokszor makacsabbat.

Nekünk a gyerekorvos sem javasolta, azt mondta, nem szabad olyannal terhelni a gyerek szervezetét, ami semmire sem jó, viszont - mint minden védőoltásban - ebben is van épp elég olyan anyag, ami kifejezetten árthat.

2011. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen, a gyerekorvos javaslatára.
2011. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nem adattam be
2011. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 15.35.-össel. Ikreim vannak,tök jó,hogy 100e lett volna az oltás...hagyjuk már,ez csak a gazdagoknak jár? Vagy annak akinek a nagyszerű WHO,az egészségügyi világszervezet tele tudja tömni az agyát.Pénz,pénz,pénz...
2011. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Igen beadattam. Sokat agyaltam, de aztán azt mondtam, legyen. Nem bántam meg.

A keresztlányom nem kapta meg az oltást megkapta viszont a vírust. Egy hét kórház, szerencsétlent annyira sajnáltam, borzasztóan kínlódott. A fiam is elkapta tőle, és egy napig ment a hasa, és étvágytalan volt, másnapra semmi baja nem volt.

A tenyésztésen kiderült, hogy rotája volt, és ahhoz képest simán átvészelte. (más kérdés, hogy mi is elkaptuk, mi már nem vészeltük át ilyen könnyedén:()

2011. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen. A párom volt rota fertőzött, nem kívánom senkinek.
2011. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!