Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadadtátok a Rota vírus...

Beadadtátok a Rota vírus elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nehezen ment anyagilag de beadattuk, mert én fontosnak tartom.

És persze tudom, hogy itt mi megy a gyerekosztályon, így nem akarnék napikig bent lenni vele, ha nem muszály.

Persze nem véd minden hányásos-hasmenéses vírustól, de nem is mindegy, hogy melyiket lehet otthon kezelni és melyiket nem.

Ha jönne a kistesó, ő is megkapná.

7 hónapos a lányom

2011. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
1. gyereknél nagy volt a szám... bolondnak néztem, aki beadatta. Aztán szépen elkapta az 5 hónaposom...1 nap alatt majdnem kiszáradt, 3 napig infúzión lógott, majd én is elkaptam, és elapdt a tejem. Alig tudtam visszahozni... Most a második gyerek pont ma kapta meg az első adagot, mertha csak egy szemernyi esélyt kaphatunk, hogy nem kapja el azt a borzalmat, akkor nekünk megéri. (bár félve jegyzem meg, de hál' Istennek, mi megtehetjük anyagilag)
2011. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek az igenlőkkel.


Mi nem adattuk be ikreinkenk - azt sem tudtuk van ilyen vírus - elkapta egyik: 4 nap László Kórház, infúzió, hazamenetel, 3 nap múlva elkapta másik, visszaesett az egyik: 10 nap László Kórház mindkét gyerekkel. 10 hósak voltak, 8.4 kg- ról lefogytak 6 kg-ra. Nekem elment a tejem, mert ugye nem ettek, Apjuk elkapta, szétfosott mindent napokig( szinte pelenka eset).


Apa jöv kiesése a kórházasdi miatt több volt mint a 2 oltáslett volna. és akkor még nem beszéltünk a kórházi napok költségeiről.


Azóta minden gyerek megkapja nálunk.

2011. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!