Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a napirendje 2és fél 3...

Mi a napirendje 2és fél 3 éves gyermekednek? Csak az ébredés és az elalvás érdekelne.

Figyelt kérdés
Nálunk úgy el van csúszva az egész. Reggel 8-kor kel, ez ok. De a délutáni alvás soha nincs fél 3 előtt, néha már veszekszek vele, hogy gyerünk aludni. Aztán alszik 1 vagy másfél órát. És este fél 10 előtt megint nem alszik el, pedig időben vacsizunk és fürdünk. Próbálok vele délelőtt is és délután is menni, de annyira nem egy szaladós-ugrálós típus hogy kifáradjon nagyon. A játszótéren inkább csak nézelődik, homokozik, néha csúszdázik, de leginkább kisautózni szeret. Abban nem nagyon lehet kifáradni. :) :)
2011. aug. 4. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
7 körül kel, délben szigorúan megy aludni:) Így este fél 9-kor már alszik. Nemsoká megy bölcsibe, így nem is engedtem, hogy ez a napirend felboruljon, csak a nyaralás alatt volt csúszás, de ahogy hazajöttünk visszaállt a rend:)
2011. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom 6kor kel,12-1között elalszik és 3kor ébresztem. este fél9-9körül lerakom,de mostanában van 10óra is mire bealszik
2011. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy neki már nincs szüksége a nappali alvásra???vagy pedig ha látod,hogy dél fele álmos,fáradt akkor legyél keményebb,alvás van és kész!!
2011. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 6-8 között kel, ha nem ébresztik az öccsei akkor alszik 8ig kb. Ha korán kel, akkor legtöbbször alszik az öccseivel 11 fele 1-2 órát, ha 8 fele kel nem igényli az alvást. 8-9 között fekszik este. Ha délután 1ig nem alszik el, akkor már nem is teszem le, mert akkor 11-éjfél mire elalszik. Vagyis ebből azt szűrtem le, ha normális időben (8) kel, akkor nem kell neki már a déli alvás.

Egyébként ezt tőlem örökölte, én sem aludtam 2 éves korom után már nap közben, oviban sem soha.

2011. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!