Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer sűrítésre mit használh...

Tápszer sűrítésre mit használhatok 2 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 22:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Csak most a laktózmentes vált be, nem sír annyit. De sajna nem lakik jól tőle, meg kijön.
2011. aug. 4. 22:56
 12/25 anonim ***** válasza:

hallottam már itt olyanról, hogy anyuka a sima tápszert a bukóssal keveri, tehát egyikből 2 kanál, másikból 3 mondjuk


ne tegyél semmit 2 hónaposnak a tápszerébe, beszélj a dokival és próbálgatni kell.

mennyit büfizteted? mert általában annak a hiánya okozza a sok bukást. etetés után tedd 20 percre a válladra, ütögesd finoman a hátát.

az ágya lába alá tegyél be egy könyvet a fejrészhez, így nem vízszintesen fog aludni hanem picit mmegemelve, ez is hatásos bukás ellen de csak akkor tedd le ha jól kiböfizte magát!

2011. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, mindenképpen beszélj a dokival erről, és találjatok valamilyen megoldást. Mert a Sinlacot tudnám mondani, mint sűrítőt, de az csak 4 hónapos kortól adható, 2 hónaposan ő még nagyon picike.

Vagy a hasfájására keressetek valamit (úgy tudom, van valamilyen csepp vagy mit tudom én, valami erősebbet, mint mondjuk az infacol vagy espumisan, ha azok nem használnak), vagy pedig próbáljatok olyan tápit találni, amitől kevésbé bukik és kevésbé fáj a pocija. Sajna kísérletezni kell, mi is millió fajtát kipróbáltunk, mire megtaláltuk a megfelelőt.

2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
nem mentetek még korházba ezzel kivizsgálásra? ez nekem furi.. reflux lehet amit kezelni kellene és nem csak a tápikat próbálgatni.. keress fel egy gyerekorvost-kórházit
2011. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is refluxos! Mindenképp beszélj az orvosoddal!
2011. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
És van olyan tápszer amely laktózmentes és bukásra hajlamos babáknak való?
2011. aug. 5. 07:20
 17/25 anonim ***** válasza:
ha refluxos,mindegy mit adsz,menj dokihoz! bp sote I.sz gyerekklinika nagyon jó,én ott láttam refluxos babákat kezelni,van speciális ágy amiben alszanak és akkor nem buknak. ne kísérletezz a kajákkal,neki segítség kell!
2011. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Voltunk már orvosnál. De azt mondtáők rendben van minden.
2011. aug. 5. 11:14
 19/25 anonim ***** válasza:
kórházban nézesd meg professzorral. ha rendben lenne minden nem jönne ki belőle a kaja. de te tudod. ha szerinted ez így oké,akkor kísérletezgess csak szegény babával
2011. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Azt mondták majd 3 hónaposan elmúlik ha van egy kis refluxa.
2011. aug. 5. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!