Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülés probléma? 7 és fél...

Ülés probléma? 7 és fél hónapos kisfiamnál ezt szabad hagyni?

Figyelt kérdés
A pihenőszékben ülve (döntött támlával)felhúzza magát ülő helyzetbe, és úgy nézelődik, mostmár a szék melletti játékokér is kinyúl. Ülni egyedül még nem ül fel, de ha fenékre teszem akkor megül rövidebb ideig mindenféle támaszték nélkül.Szerintetek, ezt lehet hagyni???vagy mit csináljak?
2011. aug. 5. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egyedül ül fel akkor semmi probléma de te ne ültesd a fenekére!
2011. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alaszka ***** válasza:
Az én lányom is kb. 7 hónapos volt, mikor a babakocsiban mindig fel akart ülni, fekve egyszerűen ordított, ha megemeltem, akkor szépen ülve nézelődött, persze a támlának nekidőlve, aztán a járókában is csak így játszott. Magától még hónapokig nem tudott felülni, csak mikor már szépem mászott. Semmi baja nem lett a gerincének, hogy hamarabb ült.
2011. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz csatlakozom. Nekem mindkét gyerek ordított már 5-6 hónaposan fekve, felülni még nem tudtak vízszintesből, de félülő helyzetből mindkettő felült és stabilan ült, így játszottak. Mindkettő egészséges, pedig még bébikompjuk is volt. :))
2011. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk annyival tetőzi a dolgot, hogy a babakocsiban kapaszkodva ül. Fogja az oldalát, elejét, ahol éri és nem hajlandó hátradőlni. Felülni egyedül még nem tud, de én szoktam ültetni semmi baja nem lesz, ha ücsörög ameddig bír és utána eldől.
2011. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!