Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szőnyegpadló vagy laminált a...

Szőnyegpadló vagy laminált a gyerekszobába?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kisfiam és ki akarjuk cserélni a szőnyegpadlóját mert elég ronda! De a férjem lamináltat akar, én meg inkább szőnyegpadlót. Melyiket rakjuk?
2009. máj. 31. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A laminált könyebben tisztán tartható szerintem,ha pl. leönt valamivel vagy hasonló.
2009. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem hideg neki? igaz veszünk rá mesefigurás szőnyeget, de az nem lesz minden hol!
2009. máj. 31. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Laminált és esetleg egy szönyeg rá, ha véletlen alergiás lenne az atkákra, akkor még mindig ott a padló. Könyebb is tisztán tartani.
2009. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk padlószőnyeg van.

Ne tudd meg. Borzalmas.

Már nagyon megbántuk. A nagyobbik gyerek már iskolás

(ráadásul fiú) nem győzöm szedegetni a radír darabkáktól kezdve mindent, cukrot, gyurmát, ceruzahegyet stb., hogy a picike (11 hós) ne egye meg.

Szóval mindenképp laminált padló!

2009. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Laminált van nekünk rajta szőnyeg ahol játszik azt be terití ! Könnyebb tisztán tartani meg a gyereknek is jobb!
2009. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Padlószőnyeg volt egy ideig, de felszedtük, és laminált lett helyette. Sokkal jobb!
2009. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is laminalt van. Eredetileg szonyegpadlo volt, naponta porszivoztam alaposan, igy is porosodott hamar a szoba, minden meglatszott rajta, a foltokat alig lehetett kiszedni. Meg nem is lehetett mnindent.

Csereltunk laminaltra, vettunk egy kis szonyeget hempergos resznek, igy sokkal jobb.

2009. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hát szőnyegről én is lebeszélnélek. először szőnyegpadlónk volt, jól át is vágtak vele, mert keskeny és hosszú a gyerekszobánk és rábeszélt az eladó, hogy vegyük meg a hosszába, ne széltébe, mert akkor egy 1 m-es részt illesztve ragasztani kellett volna. én hülye belementem, több mint 40 ezerbe került. ahogy nőtt a gyerek, úgy kerültek rá a kitisztithatatlan foltok. kaja, kakaó, vizfesték, gyümölcslé, volt, hogy rá is pisilt, gyurma és még sorolhatnám. a végén olyan katasztrófális állapotba került, hogy felszedtük és kidobtuk. lamináltat tettünk le szőnyeggel, amivel nagyon meg vagyok elégedve, csak feltörlöm és kész. soha többé nem vennék szőnyegpadlót sehova.
2009. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!