Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobátokban milyen...

Gyerekszobátokban milyen padló van? Szőnyegpadló vagy parketta (laminált?

Figyelt kérdés
Nem az előnyökre-hátrányokra vagyok kiváncsi- azzal tisztában vagyok, ahogy gondolom más is, az érdekelne, hogy mindezek tudatában mégis mit választottatok! Köszi
2011. aug. 6. 07:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nálunk is a gyerekszobában laminált van, szőnyeggel, de hideg - nem szeretem. És csúszik is. CSináljuk az emeletet, oda szőnyegpadlót akarok, mert 2kicsi gyerek van- 3és1évesek, illetve 5hónap mulva jön a legkisebb is. Szerintem is jó a szőnyegpadló a kisgyerekkorban, a 3évesem is mindig a padlón fekve játszik, autózik, vonatozik.

Úgy gondolom max 5évet kibírunk szőnyeggel, utána leparkettázzuk.


Köszi a válaszokat.

2011. aug. 6. 20:34
 22/28 anonim ***** válasza:
Nagybál parkettea, kicsinél hajópadló.
2011. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Laminalt parketta, rajta gyerekszonyeg, hogy melegebb legyen. Foldszinten lakunk. :-(
2011. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Laminált, és arra van leterítve gyerek szőnyeg, ami nem nagy, de játszani tud azon bőven!
2011. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan csempe van, ami úgy néz ki, mintha parketta lenne + kettő, mosógépben mosható szőnyeg :) Első a praktikum.
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ja, padlófűtésünk van.
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nálunk laminált padló lett letéve, mikor terhes voltam.

Előtte padlószőnyeg volt, de nagyon látszott rajta, hogy megviselt, s mivel nem akartam ide szülni (így alakult sajnos após alkoholizmusa miatt, szerencsére mióta megvan a kicsi 6 hónapja nem iszik, pedig nem akart unokát, s nem is nagyon nézi, hogy van a lakásban baba), nem foglalkoztunk vele, hogy már 30 éve a párom szülei nem cserélték ki.

A padlószőnyegre lett rátéve a laminált padló (3. em. lakunk).

Szőnyegünk nincs, mert elég kicsi a hely, s az ágy nagy. Csak egy autó utas szőnyegünk van, amit a kikában vettünk, a kisebb méretű. Ez a szekrény s az ágy között elfért, a kicsi gyerekágyánál nincs szőnyeg. Mivel enni is itt tudunk, mert a konyha kicsike, így egyszerűbb is tisztítanom. Porszívózni ritkán tudok, mert a férjem 9-22-ig oda van, s szabadnapján sokat vagyunk úton, a kicsi meg fél a porszívó hangjától.

Pafissal meg nem lehet szépen megtisztítani a szőnyeget, kimosni nem tudom, mert nincs hová teríteni. Nincs udvar, mint otthon nálunk, hogy fogtuk, kivittük, kerítésre tettük, s kiporoltuk, majd a fűvön lemostuk. Ezt nem tudom megcsinálni, bár mikor megvettük, átmostam szappanos vízzel, de kb. 3 napig száradt a zárt erkélyen.

2011. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Parketta + rongyszőnyeg (A férjem asztmás és csak mosható rongyszőnyegek vannak).


A szőnyeg általában összegyűrve az ágy alatt (vagy összehajtva, ha én érek oda előbb :D), mert csúszik, ha szaladgál a gyerek, és automatikusan tolja be az ágy alá, ha felkelt. Mikor ülőset játszunk, akkor leterítem magunk alá, télen, de a férjem és a gyerekem sose ül rá, ők nem fázósak. 21 hónapos egyébként a gyerek.

2011. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!