Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobátokban milyen...

Gyerekszobátokban milyen padló van? Szőnyegpadló vagy parketta (laminált?

Figyelt kérdés
Nem az előnyökre-hátrányokra vagyok kiváncsi- azzal tisztában vagyok, ahogy gondolom más is, az érdekelne, hogy mindezek tudatában mégis mit választottatok! Köszi
2011. aug. 6. 07:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Parketta. Amig kicsi volt (mert mostmar nagy, 21 honapos :-)), volt szivacsszonyeg is leteve ha eldolne ne usse meg magat. Padlofutes van, igy nem kell felni hogy felfazik. Viszont a zoknival vigyazni kell, ha nem stoppos a talpa vagy nem mezitlab van, elcsuszik.

Volt regen szonyegunk. Nagyon kenyes vagyok a tisztasagra, igy egyszer kisamponoztam. Rettento sotet, szurke koszos vizet ontottem ki a tankbol. Egy honap mulva ujra kisamponoztam. Ugyanolyan szurke volt a viz. A szonyeg maga tisztanak tunt, nem is jarkalunk cipovel a lakasban. Onnantol kezdve nincs egy szonyegunk se.

2011. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

kedves utolso:


a lanyom a szonyeges szobajaban is csak 17 honaposan indult el :D ez tuti nem ettol fugg!!

Na ebbol mar ki is derult, hogy szonyeg van a szobajaban.

A haloszobak az emeleten vannak es szonyegesek.Itt nem eszunk (csak ey kis ropit szokott vagy hasonlot, de ezt nem tudja bele kenni a szonyegbe) es nem jovunk fel cipovel sem.

2011. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Laminált padló +egy kisebb szőnyeg.
2011. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Parketta + szőnyeg
2011. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
laminált padló van eredetileg, de a baba érkezése előtt tettünk le padlószőnyeget+ alá egy vastag hőtartó szivacsréteget (szőnyegpadlóhoz való). Egyrészt jól szigetel, másrészt puha és ülni, kúszni, feküdni nagyon jó rajta
2011. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Parketta+szőnyeg.
2011. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Parkettás minden szoba, de épp a kúszó-mászó babánk miatt padlószőnyeg lett letéve.
2011. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Laminált parketta. Könnyű takarítani, pénz híjján apa is le tudta rakni. Van rajta két kis autópályás szőnyeg. Hetediken vagyunk így abszolút nem hideg és minden reggel domestoszos vízzel felmosom, mert sokat mászik. A padlószőnyeget cseréltük le a nehezen takaríthatósága miatt.
2011. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szőnyeg egy bacifogó,allergiára hajlamosító dolog.Az előttem író jól írta, hogy tisztának látszik, de fekete a víze ha kimossuk kisamponozzuk.Sőt a mélyrétegekbe a porszívó sem tud behatolni.Ha mindennap porszívózok akkor is poros.:((( De viszont nem csúszik, jó meleg, és a gyerekek is jókat játszanak rajta.Csak a tisztításával van gondom.Ha vegytisztítóba viszem, akkor meg az egészségtelen.
2011. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
parketta
2011. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!