Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10,5 hónapos. Nagyon...

Kisfiam 10,5 hónapos. Nagyon nyűgös ma, akármit csinálok semmi sem jó, adnátok tippet?

Figyelt kérdés

Ma egyébként is nyűgös hanglatban van,de ezt tetézi,hogy a felső foga(i) jön már egy ideje,Nem igen akar áttörni.Az alsókat ennyire nem szenvedtük meg.

Adtam neki Chamomilla-t,dentinox-al kentem,de csak sír és sír.Pár percig elvan a játékával,de utána nyűglődik.Mit tehetnék még?Nemrég gyógyult ki náthából,de megint úgy hallom hogy hörög.Pedig csütörtökön voltunk dokinál,tisztának mondta a tüdejét.


2011. aug. 6. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos megviseli az idő,1ik nap esik, másik nap 30 fok van... Ráadásul még a foga is jön szegénynek. Vidd a levegőre, sétáljatok, nézzetek állatokat. Próbáld az orrát szívogatni, ha jön még belőle trutyi akkor még náthás. De lehet hogy fáj a torka, vagy a hasa... Ezt így nem lehet megmondani. Remélem kicsit segítettem :)

14 hós kislány unyucija

2011. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en kislanyom is ennyi idos. O folyton ezt csinalja, alig van el egyedul 10percet, aztan rohan utanam amerre megyek,belem kapaszkodik es ha menni akarok sir. En kiviszem a levegore ilyenkor. Faraszto folyton menni, de nem tehetek mast, itthon is nagyon kimerito.Mar elkezdett jarni, igy kezen fogva setalunk kint, ez kimeriti aztan otthon elalszik kicsit, addig van bekesseg Kb masfel ora. Neki sem bujtak ki meg a felso fogacskai sajnos, az is zavarja szegenyt.

Probaljatok ti is minnel tobbet kint lenni a levegon.

2011. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!