Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg vennétek ezt a fajta...

Meg vennétek ezt a fajta babakocsit?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 2. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló van és mi nagyon szeretjük!
2010. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sem a dizájn nem tetszik és nem bolygósítható a kereke. Bocsi.
2010. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Hasonló van nekünk, csak az Symbaba, és nincs hozzá mózes. A miénk 3 fokozatba dönthető, de ilyen téliesíthető rész van rajta... Már a sportállásban van, de imádom...
2010. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Symbabás vagyok. A miénknek hatalmas kerekei vannak és nem bolygósítható, épp azért szeretem, mert nem megy össze-vissza a kerék... Picit emelni kell, ha fordulni akarok, de nekem nem gond. Na, meg amilyenek nálunk az utak...
2010. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nemtetszős vagyok. De ha netán városban élsz és be akarsz menni egy boltba, akkor igencsak gondba leszel a navigálással. A mi babakocsink 2 ujjal irányítható, nagyon örülök, hogy bolygósíthatót vettünk, ami fixálható is, ha szükséges. De a te döntésed. 17 hónapos anyuka
2010. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30ért nem sok,látom más fórumon sokan dícsérik:)Hajrá:)(és most kivételesen abba sem kötök bele,hogy nincs rajta hordozó)
2010. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen!!! A rózsaszín virágosat a pici lányomnak szívesen elfogadnám :) Meg is venném, ha kellene új kocsi, tetszik.
2010. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó aminek fix a kereke. Volt már olyanunk, is és bolygósítható nagykerekűnk is.

Ha rossz útviszonyok között, hóban sárban mentem, lefixáltam, de ha városban, boltban jó terepen kellett, örültem hogy bolygós a kerék mert saját maga körül tök kicsi helyen is megfordult a kocsi.

Én utáltam a fix kerekűt gyerekestül emelgetni minden kanyarban.

2010. jún. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nehéz, nehezen irányítható.
2010. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!