Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébiételt kidobjátok ha nem...

A bébiételt kidobjátok ha nem eszi meg 48 órán belül?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátápit nem rég és most vettem neki üvegeset is mert attól nem fáj a pocija,de nem eszi meg csak kb 3 nap alatt fogyna el.de az van ráirva hogy 48 óra. Odaathatom még neki?
2011. aug. 7. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
PErsze, hűtőben semmi baja.
2011. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azért két nap múlva nem szoktam odaadni neki, még ha hűtőben is tárolom. Inkább kidobom.
2011. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnám oda. Még a 10 hónaposomnak sem. Hippnek vannak olyan pici adagos bébiételei,vegyél neki olyat!
2011. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem még a védőnőm javasolta,hogy ha nem akarom hogy kárba vesszen,akkor jégkockatartóba adagoljam,és úgy fagyasszam le.és így csak annyi kockányit olvasztok ki legközelebb amennyit megeszik
2011. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

48 óra az 3 nap, ha úgy vesszük.

Kinyitod hétfőn, aztán kedden folytatja az evést (24 óra), majd szerdára is jut belőle (48 óra), ezután viszont már ne add oda neki.

A húsos bébiételeket másnap ki kell dobni (hús miatt).

A gyümölcsösök állnak el 3 napig.


Egyébként az univer bébiételek csak 163 gr-osak, a többi viszont 190. Hippnek van kis 100 gr-osa, és a milupának is vannak 100 gr-os kis dobozos gyümölcsei.

2011. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem adtam oda neki soha, másnap még kapott belőle aztán ment a kutyusnak aki nagyon örült :)
2011. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kiszámolom a 48 órát, ami rá van írva! Az biztosan biztonságos idő, ha a gyártó rá meri írni, tekintve, hogy perek vannak bőven. Szóval ha hétfőn délben bontom ki, kap még kedden délben, és szerdán délben is akár, ez így 48 óra. De szerdán 14 órakor már nem adom oda neki, ha aznap később eszik például. Ilyen pedáns vagyok.:))
2011. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ha mondjuk hétfőn eszik belőle délben akkor max másnap ebédre adok még neki v. vacsira.utána nap már nem.én sem enném meg a gyereknek meg főőőőőőőőőőőőleg nem adnám.......:S
2011. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!