Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion 2X multi szirupot...

Cebion 2X multi szirupot adtál már a babádnak?

Figyelt kérdés

Volt valami kedvező hatása? Miért vetted neki?

1,5 éves kisfiam elég keveseket eszik, ezért vettem neki, hátha javít az étvágyán, a védőnő javasolta.


2011. aug. 7. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom 13 hónapos és kb. 1 hónapja vettem neki cebion 2x multit. Nem mondom hogy jobb lett az étvágya, mivel nem is azért vettem neki. Általános immunerősítés szempontjából adom neki. Szerintem jó és nálatok is be fog válni, ha mennyiségileg nem is eszik többet majd, de legalább tudod, hogy megkapja a kis szervezete a szükséges vitamin adagokat. De nálatok lehet pont úgy hat, hogy javul az étvágya is. Mondjuk észrevételként még talán azt leírhatom, hogy nem volt beteg. A környékünkön más babák köhögtek, náthásak voltak, de neki kutya baja sem volt. Adok még neki ökonetes grépfruit cseppet, ezt 3 hónapos kora óta szedi. Ajánlom minden anyukának és babának. Ja, és ez nem termékreklám, nem vagyok forgalmazó. Egyszerűen, ami jó az jó. Remélem segíthettem.
2011. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is azért kezdtem el adni neki, hogy jobb legyen az étvágya, de hozta meg a kívánt eredményt, a fiamnak a bordái is kilátszanak olyan sovány. Anyukám szerint olyan mint amilyen én voltam gyerekkoromban, az összes létező étvágyjavítót megkaptam, levegőváltozásra is vittek, de semmi nem segített. Na bezzeg most 87kg vagyok-lehet hogy most hatott!

Ez a grapefruit magot viszont kifogom próbálni.

Kedves első válaszoló! Mennyit adsz a gyerkőcödnek belőle?

2011. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi! Azt akartam írni hogy NEM hozta meg a kívánt eredményt
2011. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második válaszoló! Most 6-7 cseppet adok neki. 3 hónapos korába kezdtük szedni, (de ha hamarabb rátaláltam volna már adtam volna hamarabb is) akkor 3 csepp volt a napi adag. És ahogy nőtt növeltem mindig havonta egy cseppel. Volt hogy adtam 9 cseppett, mikor 9-10 hónapos volt és a családban valaki náthás volt vagy köhögött. Mikor elmúlt a vészes időszak akkor megmaradtam a 6-7 cseppnél. S pici baba létére nem ragadt rá semmilyen nyavalya.


Lényegében konzultálnom kellene a hölggyel akitől rendeljük, lehetne-e már nagyobb adagot is adni neki. Ezt pont ma beszéltük a párommal. (Mi Kárpátalján élünk a cseppet meg Szegedről rendeljük.)


Azért havonta egy cseppel növeltem, mert az elején a hölgy mondta, 3 hónapos a baba, akkor 3 csepp. Én meg csak következtettem. De eddig max 9-10 csepp volt amit adtam, de ilyenkor két részletben adtam neki. Teába cseppentem és úgy adom.


Remélem segítettem. Ha eszedbe jut még valami kérdezz csak,válaszolok.

2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ!
2011. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!