Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes babát úgy játszóházba...

Érdemes babát úgy játszóházba vinni ha még nem tud egyedül menni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hós és sajna még nem jár egyedül de annyira szeretném közösségbe vinni, "világot látni". Játszóházra gondoltam de nem tudom fogja-e élvezni úgy, hogy még nem tud menni egyedül?
2011. jan. 27. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Én vittem amikor csak négykézláb mászott, akkor is nagyon élvezte:-) Mászva is fel tudja fedezni a világot:-)
2011. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem lehet akadály. :))) Nyugodtan, és érezzétek jól magatokat.
2011. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért ne?ismerkedik kicsit a többi gyerekkel és még látja is hogy a többiek mennek hát ha ő is kedvet kap,és amúgy te is tudsz vele ott játszadozni.
2011. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hósan vittem először a fiamat baba-mama klubba. Most 13 hós és még mindig nem jár, viszont nagyon élvezi ezeket a délelőttöket!
2011. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenkeppen erdemes! az en kislanyom 10 honapos, meg nem all, csak uldogel, de imadja a jatszohazat, mar 3 honapja jarunk, figyeli inkabb a tobbi gyereket!
2011. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy érdemes...sőt majd lehet ott tanul meg járni mert látja a többi gyerektől!
2011. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ajjaj...9 hónapos volt a fiam, mikor először mentünk, mászott össze-vissza, imádta. Azóta is nagy kedvenc, már 26 hónapos. Sőt a tesó valószínüleg még hamarabb eljut, mert a nagyot vinni kell néha, szóval vidd nyugodtan, nagyon fogja élvezni!
2011. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is vinném a helyedben!
2011. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbáljuk!
2011. jan. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!