Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek / vinnétek a...

Mikor vittétek / vinnétek a kicsit játszóházba? A Fiam 15 hónapos!

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még nem vinném akkor. Talán 2 éves kora körül.
2011. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez gyerektöl függ, én 3 hósan kezdtem mondókás körbe járni. nagyon élvezte a lányom nézett ezerrel, 8 hósan már voltunk párszor játszótéren, a homokban játszott és nézte a többieket.

15 hósan már simán vinném, de ezt neked kell eldnötnened.

2011. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 9 hónaposan volt. Talált magának való játékot, gyakorolgatta a mászást, hintázott, szóval tetszett neki.

15 hónaposan már tuti szeretni fogja!

2011. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mi csak ősztől tavaszig járunk, ilyenkor nem.

tavaly mikor elkezdtünk járni 7-8 hónapos volt a babám, nagyon élvezte, mentünk minden héten. (akkor már mászott, ült, felállt)

nem értem az első válaszolót, a játszóházakban minden korosztálynak vannak játékok de egy 15 hónapos már szinte mindennel tud játszani

2011. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12 hetes (!) volt mikor Ringatóra kezdtünk járni, 15 hónapos mikor Csiribirire. Játszóházba (elevenpark.hu) még nem volt egy éves és már vittük. A Művészetek Palotája vasárnapi játszóházába is 11 hónapos korától hordtuk .
2011. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Uhh köszi a válaszokat! meggyőztetek, vinni fogom ha ennyire tetszik nekik már ilyenkor! Köszönöm mindenkinek!
2011. jún. 3. 15:42
 7/12 A kérdező kommentje:
milyen játékok vannak ott kicsiknek?
2011. jún. 3. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:

a normálisabb játszóházakban mindenhol van külön babasarok


ilyen a

Békakirály

Elevenpark

Campona Kalandpark

M5 Kalandpark

[link]


itt pl. a 6. és a 8. fotó a babasarokról készült.

2011. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Két év körüli volt a lányom, amikor játszóházba vittük. Nagyon szerette, csak mi nem szerettük, hogy utána kivétel nélkül MINDEN ALKALOMMAL beteg lett. Összesen olyan 4-5x voltunk, mindig másikban, de mindegyik után beteg lett, láz, hányás, hasmenés...ilyenek. Ennyi próba elég volt, azóta nem viszem, csak játszótérre.
2011. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az utolsó válasz annyira nem biztató de köszi neked is
2011. jún. 3. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!